Domů » Úsek mládeže » Tábory » Cesta kolem světa za 312 hodin
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Kontakt

SH ČMS

Římská 2135/45

121 07 Praha 2


Telefon: 222 119 501
Fax: 222 119 507
Email: kancelar@dh.cz

IČ: 00442739

DIČ: CZ00442739

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes123
mod_vvisit_counterVčera202
mod_vvisit_counterTento týden325
mod_vvisit_counterMinulý týden1241
mod_vvisit_counterTento měsíc5260
mod_vvisit_counterMinulý měsíc7212
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096035936
Cesta kolem světa za 312 hodin Tisk
Středa, 24 Srpen 2016 19:37

V lesích u říčky Střely se právě koná Hasičský letní dětský tábor pořádaný SDH Cholupice. Čtyřiadevadesát dětí a na tři desítky vedoucích a instruktorů cestuje kolem světa, aby získali exponáty pro připravovanou Jubilejní zemskou výstavu 1891. Putování bylo zahájeno v Rakousku-Uhersku a pokračovalo do Indie, Číny, Japonska, Brazílie, Mexika nebo Spojených států amerických. Na cestách je provází americká novinářka Nellie Bly, proslavená cestou kolem světa uskutečněnou právě v roce 1890. Ke každé zemi vychází také speciální vydání novin a jsou vydávány peníze příslušného státu. Za ty děti mohou nakupovat drobnosti v krámku nebo třeba vyplácet ztráty a nálezy.

A jak vypadal dnešní den? Dopoledne plnily oddíly svůj program. Před obědem všechny děti svolala znělka do jídelny. To už se ale rozdělily na cestovatelské skupiny a čekaly na vyhodnocení dlouhé cesty po USA. Došlo i na jemné nastínění odpoledního dobrodružství – cestování Grónském psím spřežením. Vedle vlaku, lodě nebo vzducholodi si děti vyzkoušejí další způsob cestování. Psí spřežení bylo vyrobeno z lyží a roztodivných sedátek – jednotlivé týmy vydražily konkrétní spřežení a jednoho člena, kterého museli náležitě obléci do mrazivého počasí, odtáhly na louku, kde se uskutečnila hra neboli velkolepý lov ryb. Večer, resp. v noci se všichni přesunou do Londýna. Na noční stezce je čeká Pes Baskervilský nebo Jack Rozparovač.

Báječně vypracovaná celotáborová hra očividně baví děti i vedoucí :-)

 

 

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

 
Banner

plakat chp-2017