Domů
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes126
mod_vvisit_counterVčera286
mod_vvisit_counterTento týden1542
mod_vvisit_counterMinulý týden1796
mod_vvisit_counterTento měsíc5147
mod_vvisit_counterMinulý měsíc8765
mod_vvisit_counterOd 25.9.20095737385
Složení Krajských odborných rad mládeže SH ČMS (KORM) Tisk
Sobota, 31 Leden 2009 19:51

 


Praha                                                                                                                                                                                                                          

Jméno, příjmení Zástupce základního článku

Martina Hartmanová

SDH Zbraslav

Šárka Frátriková

SDH Suchdol

Jan Richter

SDH Třebonice

Jakub Suk

SDH Písnice

Ladislav Smutný

SDH Lochkov

Lukáš Horský

SDH Miškovice

Vítězslav Svoboda

SDH Cholupice


Středočeský kraj

Jméno, příjmení Zástupce okresního článku

Aleš Karda

Kutná Hora

Dana Vilímková

Benešov

Iva Skácelová

Beroun

Jan Šilhán

Kladno

Jan Hybler

Kolín

Tomáš Valenta

Kutná Hora

Ladislava Zygmundová

Mělník

Ladislav Hložek

Mladá Boleslav

Monika Němečková

Nymburk

Jana Hladíková

Praha - východ

Michal Zrno

Praha - západ

Jaroslav Šejba

Příbram

Jaroslava Čečrdlová

Rakovník


Jihočeský kraj

Jméno, příjmení Zástupce okresního článku

Pavel Hronek

České Budějovice

Dana Sýkorová

Český Krumlov

Jiří Valenta České Budějovice

Vladimír Bubeníček

Jindřichův Hradec

Václav Šupitar

Písek

Libuše Tremmelová

Prachatice

Jaroslav Jáchym

Strakonice

Karel Adam

Tábor


Plzeňský kraj

Jméno, příjmení Zástupce okresního článku

Jaroslav Frána

Plzeň - sever

Josef Hoffmann

Domažlice

Michaela Valešová

Klatovy

Miroslav Činatl

Plzeň - město

Vladislava Růžičková

Plzeň - jih

Jarmila Baslová

Rokycany

Hana Kolářová

Tachov


Karlovarský kraj

Jméno, příjmení Zástupce okresního článku

Anna Plačková

Karlovy Vary

Drahuše Havlíčková

Cheb

Tomáš Katzer

Sokolov


Ústecký kraj

Jméno, příjmení Zástupce okresního článku

Jaroslav Feller

Teplice

Jaromír Chroustovský

Děčín

Stanislav Kramarski

Chomutov

Martin Šimek

Litoměřice

Pavel Vaňourek

Louny

Martin Link

Teplice

Ondřej Dašek

Ústí nad Labem


Liberecký kraj

Jméno, příjmení Zástupce okresního článku

Petr Máslo

Jablonec nad Nisou

Stanislav Kučírek

Česká Lípa

Jan Zítka

Česká Lípa

Eva Urbánková

Jablonec nad Nisou

David Urbánek

Jablonec nad Nisou

Vladimíra Erbanová

Liberec

Josef Kokta

Liberec

Hana Jónová

Semily

Pavel Štěpánek

Semily


Královéhradecký kraj

Jméno, příjmení Zástupce okresního článku

Julie Burdychová

Trutnov

Leoš Válek

Hradec Králové

Vladislava Šídlová

Jičín

Milan Kligl

Náchod

Jiří Řeháček

Rychnov nad Kněžnou


Pardubický kraj

Jméno, příjmení Zástupce okresního článku

Jiří Čechlovský

Chrudim

Monika Nováková

Pardubice

Jiří Lopaur

Svitavy

Rudolf Rajnet

Ústí nad Orlicí


Kraj Vysočina

Jméno, příjmení Zástupce okresního článku

Andrea Dopitová

Jihlava

Květa Smutná

Havlíčkův Brod

Petr Munduch

Jihlava

Jiří Hůla

Pelhřimov

Miroslav Svoboda

Třebíč

Stanislav Kratochvíl

Žďár nad Sázavou


Jihomoravský kraj

Jméno, příjmení Zástupce okresního článku

Petr Pejřil

Brno - venkov

Jaroslav Ondráček

Blansko

Radek Valach

Brno - město

Petr Maniš

Břeclav

Jana Trojancová

Hodonín

Jiří Šutera

Vyškov

Rudolf Souček

Znojmo


Olomoucký kraj

Jméno, příjmení Zástupce okresního článku

Milena Sobotková

Šumperk

Renata Baďurová

Jeseník

Lenka Trnková

Olomouc

Josef Havelka

Prostějov

František Pánik

Přerov


Zlínský kraj

Jméno, příjmení Zástupce okresního článku

Vlastimil Nevařil

Zlín

Jiří Chlápek

Kroměříž

Lukáš Snopek

Uherské Hradiště

Roman Silvestr

Vsetín


Moravskoslezský kraj

Jméno, příjmení Zástupce okresního článku

Tomáš Zdražila

Ostrava

Lucie Svobodová

Ostrava

Zdeněk Hudec

Bruntál

Vítězslav Čarvaš

Frýdek - Místek

Jana Urbancová

Karviná

Petr Bordovský

Nový Jičín

Aleš Černohorský

Opava

Aktualizováno Pondělí, 09 Leden 2017 21:51
 

plakat chp-2017