Domů » Úsek mládeže » Tábory » 15. hasičský tábor Morava
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Kontakt

SH ČMS

Římská 2135/45

121 07 Praha 2


Telefon: 222 119 501
Fax: 222 119 507
Email: kancelar@dh.cz

IČ: 00442739

DIČ: CZ00442739

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes131
mod_vvisit_counterVčera202
mod_vvisit_counterTento týden333
mod_vvisit_counterMinulý týden1241
mod_vvisit_counterTento měsíc5268
mod_vvisit_counterMinulý měsíc7212
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096035944
15. hasičský tábor Morava Tisk
Středa, 27 Červenec 2016 12:22

XV. hasičský tábor MORAVA

Celkem sto dětí – hasičů i nehasičů a dvacet vedoucích a instruktorů z celé ČR, se sjelo letos na začátku července na deset dní do Radíkova u Olomouce, aby tak se svými kamarády strávili jeden z dalších hasičských táborů organizovaný hlavní vedoucí Marcelou Vystrčilovou. Letos bylo téma „Zachraň svého kamaráda“ a tomu byl přizpůsoben i program tábora, na kterém se v rámci doprovodného programy vystřídala dálniční policie, městská policie Olomouc, hasiči z HZS OK (např. potápěči, lezecká skupina), dobrovolníci z ČČK - Pomáháme pomáhat a divadelníci z BESIP. Na branný závod jsme se již učili podle nových směrnic, ke kterému jsme v závěru tábora využili vojenské prostoty pevnosti Fort Radíkov. Na pevnosti jsme trénovali a soutěžili ve střelbě, uskutečnili jedno táborové noční přežití a proběhla zde i olympiáda. Jelikož děti byli z celé ČR, navštívili jsme i naši krásnou ZOO Olomouc. Zjistili jsme, že i když je doba mobilů a fb, tak naše děti se na táboře uměli bavit i různými scénkami, tvořili dárky pro rodiče, barvili trička a vůbec jim těch deset dní nic z toho nechybělo. Na závěr tábora každý dostal dárek v podobě reflexního batůžku. Příští rok nás čeká další mezinárodní hasičský tábor v Polsku.

Foto z tábora najdete na http://tabor2010.rajce.idnes.cz/ a info o táboře na fb: Hasičský tábor Morava

Marcela Vystrčilová

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

 
Banner

plakat chp-2017