Domů » Úsek mládeže » Festival přípravek » Festival přípravek Moravskoslezského kraje
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes601
mod_vvisit_counterVčera396
mod_vvisit_counterTento týden2077
mod_vvisit_counterMinulý týden2082
mod_vvisit_counterTento měsíc5751
mod_vvisit_counterMinulý měsíc7244
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096178806
Festival přípravek Moravskoslezského kraje Tisk
Středa, 22 Červen 2016 06:16

Festival přípravek – 2016

Sobotní odpoledne 11. června 2016 bylo v Suchých Lazcích (okres Opava) věnováno hasičské drobotině. Na místním hřišti se sešlo téměř 150 mladých hasičů – členů přípravek Moravskoslezského kraje – v doprovodu svých vedoucích, rodičů a příznivců na 6.ročníku Festivalu přípravek MSK. Místní hasiči (ve spolupráci s OOR mládeže) jej zorganizovali v rámci oslav 130. výročí vzniku svého SDH. Nejmladší členové 12 kolektivů našeho Sdružení ve svých ukázkách předvedli přítomným divákům své dovednosti a znalosti hasičské i zdravotnické záchranné činnosti. Součástí jejich ukázek byla i činnost policie nebo práce v maskách. Jejich um obdivovali nejen diváci, ale i mnozí hosté, mezi kterými byli mj. starosta obce, starosta OSH, náměstek starosty KSH, členové krajské i okresní odborné rady mládeže a další. „Tak dobří jsme v jejich věku nebyli ani my“, zhodnotil činnost těch nejmladších jeden z diváků. A tak není divu, že po ukončení se s úsměvem rozcházeli nejen diváci ale i děti, které za svou „práci“ dostali medaile, pěknou hračku a další drobnosti.

Jan Dumbrovský

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

 
Banner

plakat chp-2017