Domů » Úsek mládeže » ÚO rada mládeže » Z jednání ÚORM konaného dne 15. 1. 2015 v Praze
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Kontakt

SH ČMS

Římská 2135/45

121 07 Praha 2


Telefon: 222 119 501
Fax: 222 119 507
Email: kancelar@dh.cz

IČ: 00442739

DIČ: CZ00442739

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes13
mod_vvisit_counterVčera169
mod_vvisit_counterTento týden897
mod_vvisit_counterMinulý týden1378
mod_vvisit_counterTento měsíc3482
mod_vvisit_counterMinulý měsíc5814
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096045687
Z jednání ÚORM konaného dne 15. 1. 2015 v Praze Tisk
Úterý, 20 Leden 2015 15:12

Rada projednala zabezpečení celorepublikové porady vedoucích OORM a KORM, především časový harmonogram a program jednání. Rovněž byla odsouhlasena pozvánka na jednání. Vzhledem k tomu, že pozvánka obsahuje i  žádosti ÚORM směrem k vedoucím OORM o projednání určitých témat s předstihem v okresních a krajských radách bude pozvánka rozeslána do konce ledna.

Rada se zabývala přípravou školení hospodářů na úseku mládeže.
Rada byla seznámena s vyúčtováním Programů statní podpory pro práci s dětmi a mládeží za rok 2014. Rada předložené vyúčtování schválila.

Rada projednala vzorové OZ postupových soutěží hry Plamen a soutěží dorostu. Předložený materiál rada schválila. Byl zpracován kalendář krajských kol hry Plamen a dorostu v PS.

Rada projednala zabezpečení školení kurzu pro hlavní vedoucí táborů. Vedením kurzu je pověřena Martina Crháková.

Rada projednala návrh na realizaci Letních škol instruktorů, v roce 2015 proběhnou opět dvě letní školy, dle předloženého materiálu.
Podrobné informace o letních školách budou zveřejněny na www.dh.cz a rozeslány na e-mailové adresy všech OSH.

Rada projednala zabezpečení dvou vzdělávacích kurzů, pro Lektory a pro Garanty vzdělávání.

M. Hoffmann představil členům rady návrh elektronického zkušebního programu pro vedoucí mládeže (obdoba programu pro rozhodčí), který připravil jako pomůcku pro vzdělávání vedoucích. Členové rady provedou kontrolu všech otázek v programu, na poradě vedoucích OORM bude program představen veřejnosti.

Rada projednala propozice Českého halového poháru v běhu na 60 m s překážkami. Rada jmenovala hlavního rozhodčího seriálu – Petr Máslo a oficiálního komentátora – Ivo Adámek ve spolupráci s místními komentátory.

Na základě dotazů z SDH se rada se zabývala podmínkami účasti družstev ve hře Plamen. Postupových kol hry Plamen a soutěže dorostu se mohou účastnit pouze kolektivy mladých hasičů SDH řádně registrovaných na příslušném OSH.

Rada se na základě pověření Vedení SH ČMS zabývala názorem na téma zdravotních prohlídek pro sportovce, které ve Vedení presentoval Ing. Aulický. Rada konstatovala, že jí poskytnuté informace jsou velmi kusé, je nutné zjistit další potřebné informace, např. definici výkonnostního sportu, aby rada mohla zaujmout své konečné stanovisko.
Členové rady se v této souvislosti obávají možného nebezpečí striktního rozdělení činnosti mládeže SH ČMS na sportovní a volnočasové činnosti, které je z pohledu ÚORM nereálné, nežádoucí a nepřijatelné a neodpovídá skutečnosti.

Rada byla informována o konání Festivalu přípravky, který proběhne 30. 5. 2015 v Domažlicích u příležitosti 20. výročí založení přípravky v Domažlicích.

 

Další jednání ÚORM proběhne dne 19. 3. 2015 v Praze.

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

 
Banner

plakat chp-2017