Domů » Úsek mládeže » ÚO rada mládeže » Návrh na zaměření činnosti úseku mládeže SH ČMS koncepce na období 2005 - 2010
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Kontakt

SH ČMS

Římská 2135/45

121 07 Praha 2


Telefon: 222 119 501
Fax: 222 119 507
Email: kancelar@dh.cz

IČ: 00442739

DIČ: CZ00442739

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes210
mod_vvisit_counterVčera185
mod_vvisit_counterTento týden591
mod_vvisit_counterMinulý týden1207
mod_vvisit_counterTento měsíc1798
mod_vvisit_counterMinulý měsíc5814
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096044003
Návrh na zaměření činnosti úseku mládeže SH ČMS koncepce na období 2005 - 2010 Tisk
Úterý, 23 Prosinec 2008 13:14
 1. Systematické hledání zdrojů finančních prostředků na činnost hasičské mládeže. Efektivní využití zejména možností dotačních programů státních institucí, fondů, nadací a místních samospráv.
 2. Maximální snaha při pomoci družstvům, vedoucím a rozhodčím soutěží mládeže SH ČMS v jejich činnosti ( letní školy, specializační kurzy a školení; publikace a další metodické pomůcky určené k mimoškolní výchově hasičské mládeže a celoživotnímu vzdělávání výchovných činitelů ). Aktualizace učebních textů pro vedoucí a instruktory, směrnic pro celoroční činnost (dorost, Plamen), výukových materiálů pro rozhodčí (CD-rom) a výukových materiálů pro děti a mládež (obzorky, specializace, výukový CD-rom).
 3. Rozvoj práce na úseku mládeže SH ČMS ve vztahu k zahraničí :
  • zajistit pravidelnou účast na jednáních komise mládeže CTIF a na sympoziích, v praxi využívat zkušenosti a poznatky z těchto akcí,
  • pokračovat a dle možností rozvíjet vzájemnou spolupráci mládeže SH ČMS a ostatních hasičských svazů v Evropě,
  • v roce 2007 zajistit reprezentaci mládeže SH ČMS na 16.mezinárodní soutěži ve Švédsku,
  • v roce 2009 zajistit organizaci 17.mezinárodní soutěže MH v Ostravě
 4. Rozvoj spolupráce s ČRDM, a dalšími partnerskými organizace dětí a mládeže a organizacemi působícími v oblasti dětí a mládeže v rámci požární ochrany.
 5. Koncepce vzdělávání hlavních vedoucích táborů s cílem zajištění akreditace MŠMT.
 6. Rozvoj práce s předškolní mládeží (Přípravkou) - metodická pomůcka respektive nástin činnosti pro práci s touto věkovou kategorií. Prezentace činnosti - festival apod.
 7. Modernizace informačního systému úseku mládeže SH ČMS : www, tisk, písemné manuály (prostřednictvím školení a porad), elektronická pošta, aktualizace informací na ruberr discích OSH a další. Ankety, dotazníky, reakce na náměty a postřehy.
 8. Zajištění a rozvoj stěžejních akcí vyplývajících z činnosti úseku mládeže SH ČMS (postupová kola hry Plamen a dorostu, kvalifikace na mezinárodní soutěže CTIF, bambiriády, porady, školení, výroční setkání - např. 35.let Plamen apod.)

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

 
Banner

plakat chp-2017