Domů » Úsek mládeže » Festival přípravek » S pandou a hasičskou fontánou
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes222
mod_vvisit_counterVčera193
mod_vvisit_counterTento týden709
mod_vvisit_counterMinulý týden2082
mod_vvisit_counterTento měsíc4383
mod_vvisit_counterMinulý měsíc7244
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096177438
S pandou a hasičskou fontánou Tisk
Středa, 14 Září 2011 13:04

1.ročník Festivalu přípravky

Krajského sdružení hasičů Libereckého kraje v Zákupech

 

Stadion E. Zátopka v Zákupech patřil nejmenším hasičům do šesti let věku. „Není tajemstvím, že v rámci Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska  se celoročně pracuje již s dětmi předškolního věku. Okresní sdružení hasičů v České Lípě se rozhodlo uspořádat 1.ročník  soutěže právě pro ně“,  říká Miroslava Havelková, starostka OSH. Přijelo 12 kolektivů, které v blocích, které byly prokládány vystoupením mažoretek „Fialky“ z České Lípy.

Festival přípravky Libereckého kraje

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

Děti pod vedením svých vedoucích, kteří vystoupení svěřenců komentovali, předvedly například ukázku záchrany poraněné osoby, běh na 20 metrů překážek, požární útok s malým čerpadlem, hašení džberovou stříkačkou. Nebývalé ticho nastalo při záchraně farmáře a jeho zvířátek, které bylo pojato formou  živé pohádky. Skutečnou třešničkou na dortu byla „hasičská minifontána“ a nic nevadilo, že mnohý vedoucí včetně fotografů byli řádně zkropeny vodou. S údivem jsme sledovali opravdový výjezd k požáru – kluci na šlapacích autech, výjezdová jednotka se skutečnou vysílačkou – zkrátka nádhera.

Festival přípravky Libereckého kraje

Akce byla jedinečnou podívanou, na níž se kromě dětí výrazně svou trpělivostí podepsali také vedoucí. „To, co děti dokáží, mě dojímá k slzám“, přiznala se Miroslava Havelková. „Jsem ráda, že se akce ujala. Krajských Festivalů přípravky se postupně organizačně ujmou všechny okresy Libereckého kraje, příští rok je na řadě Jablonec nad Nisou“, dodala.

Festival přípravky Libereckého kraje

Předání odměn se stalo velkou radostí, protože každé dítě dostalo dárek a medaili, předány byly plyšové pandy, sladkosti.

Akce je součástí projektu Mladí hasiči 2011, předloženého MŠMT ČR v rámci Programů podpory NNO dětí a mládeže a pracujících s dětmi a mládeží.

 

Věra Nutilová

 
Banner

plakat chp-2017