Nestátní nezisková organizace uznaná pro práci s mládeží Tisk
Čtvrtek, 17 Prosinec 2015 22:45

Ve čtvrtek 17.prosince 2015 převzala náměstkyně starosty Monika Němečková z rukou ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřiny Valachové titul Nestátní nezisková organizace uznaná pro práci s dětmi a mládeží na období 2016-2020.

Organizace uznaná

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

Slavnostní akt se konal v Ballingově sále Národní technické knihovny v Praze. "Udělením titulu významným organizacím v oblasti práce s dětmi a mládeží jsme chtěli vyjádřit uznání jejich práce a poskytnout jim základní jistoty pro jejich další činnost" řekl Michal Urban, ředitel odboru pro mládež MŠMT. Titul získalo celkem 13 spolků. Přidělen byl na základě žádostí a splnění 15 vyhlášených kritérií.

Organizace uznaná Organizace uznaná Organizace uznaná Organizace uznaná Organizace uznaná

Aktualizováno Pátek, 18 Prosinec 2015 11:50