Domů » Prevence » Požární ochrana očima dětí » Vyhodnocení PO očima dětí 2010 - republikové kolo
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes89
mod_vvisit_counterVčera187
mod_vvisit_counterTento týden869
mod_vvisit_counterMinulý týden1241
mod_vvisit_counterTento měsíc89
mod_vvisit_counterMinulý měsíc5715
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096036480
Vyhodnocení PO očima dětí 2010 - republikové kolo Tisk
Pátek, 11 Červen 2010 11:46

Ve velkém sále Koliby na výstavišti Zahrada Čech v Litoměřicích při konání V. celorepublikového srazu hasičstva s výstavou historické a současné hasičské techniky byly  dnes vyhodnoceny nejlepší práce ve všech kategoriích celostátní soutěže s hasičskou tématikou pod názvem „Požární ochrana očima dětí“. V letošním ročníku se soutěžilo ve 4 kategoriích literární části a v 8 kategoriích výtvarné části.  

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

V části literární ve 4. kategorii L4, která byla vyhlášena pro studenty gymnázií, víceletých gymnázií, středních škol a učilišť a se na 3. místě umístil člen SDH Chaloupky Petr Janda, na 2. místě členka SDH Nová Paka Denisa Drašarová a na 1. místě student z Karviné Jan Dvořáček.

V 7. kategorii výtvarné části K1 3. místo obsadil student gymnázia Kolín Martin Mráz, 2. místo si zasloužila studentka z Velkého Poříčí Lucie Seidlová  a 1. místo získala členka SDH Petrovice Zuzana Vanišová.

Ve 3. kategorii části literární L3, která byla vyhlášena pro žáky posledních ročníků základních škol  a víceletých gymnázií a kde  3. místo obsadila členka SDH Štětí Magdaléna Tydrichová, 2. místo studentka základní školy Chotoviny Lenka Dražilová a ocenění za 1. místo získala studentka základní školy Rájec Jestřebí  Michaela Feiková.

V 6. kategorii výtvarné části ZŠ4 3. místo obsadila studentka základní školy z Prostějova Zuzana Otevřelová, 2. místo získala studentka ze základní školy Vsetín Klára Chmelařová  a 1. místo si za svoji práci zasloužila studentka základní školy z Valašského Meziříčí Hana Vymětalíková.                                                 
V kategorii L2, která byla vyhlášena pro žáky nižších ročníků základních škol, v části literární 3. místo obsadil žák Základní školy Ledenice Tomáš Tachecí, 2. místo student ZŠ Kamenice Aleš Dočekal a ocenění za 1. místo získal Kristýna Rožcová z Drozan nad Ohří.

V 5. kategorii výtvarné části ZŠ3 3. místo obsadil Michal Svoboda z Markvartic, 2. místo získal žák Základní školy Rájec Jestřebí Ondřej Mičkal a první cenu si vybojovala žákyně Základní školy Vsetín Kristýna Hlavicová.

V 1. kategorii části literární L1, která byla vyhlášena pro žáky prvních ročníků základní školy 3. místo obsadil žákyně základní školy Dobříš Barbora Šantorová, 2. místo členka SDH Žihobce Zuzana Valešová a ocenění za 1. místo získal žák Základní školy Pavlovice nad Úpou Roman Prokop.

Ve 4. kategorii výtvarné části ZŠ2 3. místo obsadil žák Základní školy Vsetín Jakub Niebauer, 2. místo si za svojí práci zasloužila Dagmar Mejzlíková z Markvartic a první místo si zasloužil student základní školy z Netvořic David Dobáš.

V části výtvarné v kategorii ZŠ1 pro děti z prvních ročníků základních škol se na 3. místě umístila žákyně ze Základní školy Veronské náměstí Prahy 10 Anna Marie Strobachová, na 2. místě žákyně základní školy Jablůnka Michaela Hrdlicová a 1. místo získal žák základní školy Vsetín Pavel Pírek.

V kategorii M1 – mladší děti do 5 let mateřských škol, kde se na 3. místě umístila dívka z Mateřské školy Jana Opletala z Českých Budějovic Michaela Suchá, na 2. místě dívka z mateřské školy v Brně Magdalena Sáčková a 1. místo obsadila dívka z mateřské školy z Pardubic Nikola Havlíčková.

V kategorii M2 starší děti od 5 let do ukončení docházky v mateřské škole 3. místo obsadila dívka z MŠ Pohádka z Frýdku Místku Viktorie Péterová, 2. místo si zasloužil chlapec z Mateřské školy Proseč Pardubice David Sodomka a 1. místo obsadil chlapec  z Mateřské školy Líšov Jakub Pavlík.   
V kategorii K2 pro dětí s různým tělesným postižením 3. místo obsadila dívka z Domažlic  Markéta Tomanová, 2. místo si z Litoměřic  získal student ze speciální školy v Jihlavě Michal Klimeš a 1. místo obsadil student z Prostějova Miroslav Ličman.

 

Výsledky ve formátu pro MS Excel.

Aktualizováno Pondělí, 15 Listopad 2010 16:33
 

plakat chp-2017