Domů » Prevence » Archiv » V pátek 21. března 2008 se na zámku v Bílých Poličanech uskutečnilo vyhlášení nejlepších sportovců a nejlepších kolektivů České republiky v požárním sportu za rok 2007
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Kontakt

SH ČMS

Římská 2135/45

121 07 Praha 2


Telefon: 222 119 501
Fax: 222 119 507
Email: kancelar@dh.cz

IČ: 00442739

DIČ: CZ00442739

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes130
mod_vvisit_counterVčera211
mod_vvisit_counterTento týden130
mod_vvisit_counterMinulý týden1378
mod_vvisit_counterTento měsíc2715
mod_vvisit_counterMinulý měsíc5814
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096044920
V pátek 21. března 2008 se na zámku v Bílých Poličanech uskutečnilo vyhlášení nejlepších sportovců a nejlepších kolektivů České republiky v požárním sportu za rok 2007 Tisk
Pátek, 06 Únor 2009 06:22

Sportovci roku 2007

V pátek 21. března 2008 se na zámku v Bílých Poličanech uskutečnilo vyhlášení nejlepších sportovců a nejlepších kolektivů České republiky v požárním sportu za rok 2007. Soutěž vyhlašují redakce Hasičských novin a odborného časopisu 112 a sdružení Český hasič. Ocenění předal starosta SH ČMS Ing. Karel Richter těmto jednotlivcům:


  1. Karlu RYLOVI (HZS Moravskoslezského kraje).

  Člen družstva ČR (HZS ČR), které získalo titul mistra Evropy, vybojoval na evropském šampionátu 9. místo v dvojboji (nejlepší z našich závodníků) a byl členem družstva, které na mistrovský titul dosáhlo i v disciplíně požární útok. Je vítězem Ligy ČR ve výstupu na věž, mistrem České republiky (HZS ČR) ve výstupu do IV. podlaží cvičné věže a v dvojboji a byl první na mezinárodních halových závodech ve výstupu do IV. podlaží cvičné věže v Polsku.

  2. Martinu KULHAVÉMU (HZS Libereckého kraje, SDH Radimovice).

  Člen družstva ČR (HZS ČR), které získalo titul mistra Evropy, vybojoval na evropském šampionátu 9. místo v běhu na 100 m s překážkami (nejlepší z našich závodníků), byl členem kvarteta ČR, které vybojovalo titul mistra Evropy v běhu na 4x 100 m s překážkami, a členem družstva, které na mistrovský titul dosáhlo i v disciplíně požární útok. Je mistrem ČR (HZS ČR) v běhu na 100 m s překážkami, vítězem Českého poháru Velkopopovického Kozla v běhu na 100 m s překážkami a s družstvem SDH Radimovice získal titul mistra ČR (SH ČMS).

  3. Michalu STAŇKOVI (HZS Moravskoslezského kraje, SDH Havířov-město).

  Člen reprezentačního družstva ČR (HZS ČR), které získalo v Ostravě titul mistra Evropy, se svým výkonem podílel také na titulu mistra Evropy jako člen štafety v běhu na 4x 100 m s překážkami. Na mistrovství ČR družstev SH ČMS se stal mistrem ČR v běhu na 100 m s překážkami a v této disciplíně vytvořil i nový národní rekord 15,99 s - jde o historicky první prolomení hranice 16 vteřin českým hasičem.

Zvláštní cenu starosta SH ČMS předal:

  Jakubovi PĚKNÉMU (SDH Horní Poříčí).

  I když není disciplína výstup do IV. podlaží cvičné věže pro dobrovolné hasiče disciplínou mistrovskou, Jakub Pěkný se jí přesto intenzivně věnuje. V minulém roce se dokonce prosadil i na přední místa v Lize ČR ve výstupu na věž a při závodu v Ústí nad Orlicí dosáhl historicky nejlepšího výkonu dobrovolného hasiče v ČR, který je nyní 14,62 vteřin! Že se mu mezi profesionálními hasiči daří, potvrdil i na mistrovství ČR družstev HZS ČR, kdy pomohl kolektivu HZS Moravskoslezského kraje k zisku titulu a sám ve dvojboji získal páté místo. Byl také členem družstva ČR (SH ČMS), které na mistrovství Evropy v Ostravě dosáhlo pátého nejlepšího součtu v celkovém hodnocení.

Z družstev byly oceněny:

  1. Reprezentační družstvo ČR (HZS ČR).

  Na evropském šampionátu v Ostravě obhájilo družstvo titul mistra Evropy. Titul stejné hodnoty vybojovaly i štafeta v běhu na 100 m s překážkami a družstvo v požárním útoku. Čtvrtá místa družstvo získalo v hodnocení běhu na 100 m s překážkami a ve výstupu do IV. podlaží cvičné věže.

  2. SDH Chválenice družstvo žen.

  Na mistrovství ČR družstev SH ČMS v Plzni obhájily svěřenkyně trenéra Karla Nolče titul mistryň České republiky popáté za sebou a posedmé vůbec a získaly titul v běhu na 4x 100 m s překážkami.

  3. HZS Moravskoslezkého kraje.

  Mistři ČR v požárním sportu získali v Olomouci dvě dílčí prvenství. Titul si připsali i v hodnocení družstev v běhu na 100 m s překážkami a ve výstupu do IV. podlaží cvičné věže.

Zaznamenal a foto Josef NITRA

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

Aktualizováno Sobota, 21 Březen 2009 07:42
 

plakat chp-2017