Domů » Reprezentace » Reprezentace dorostu v PS » Dorostenci absolvovali další soustředění reprezentace
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes7
mod_vvisit_counterVčera362
mod_vvisit_counterTento týden1686
mod_vvisit_counterMinulý týden2118
mod_vvisit_counterTento měsíc7815
mod_vvisit_counterMinulý měsíc10016
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096190886
Dorostenci absolvovali další soustředění reprezentace Tisk
Úterý, 07 Březen 2017 09:17

Další soustředění reprezentace dorostenců

Poslední únorový víkend, 24. – 26. 2.,  se celá dorostenecká reprezentace (25 kluků) opět setkala v Ostravě. I přesto, že nebyl k dispozici atletický tunel ve Vítkovicích, si reprezentanti užili. Hned v sobotu ráno odjela kategorie starších a středních dorostenců do polského Chorzówa na krytou věž. V tělocvičně moc teplo nebylo, ale to klukům nevadilo. Ti, kteří nelezli, se dostali do spárů trenéra Radima. Ten je nenechal vychladnout. Pořád se skákalo, běhalo, posilovalo. Až už ti starší prosili střední, ať s tréninkem věží skončí (dokud lozili, starší posilovali). V podvečer se všichni vrátili na stanici do Martinova.

Mladší kategorie dorostenců zůstala na stanici. Zde se jim věnoval Jenda.  A moc velký rozdíl oproti ostatním klukům v Polsku to nebyl. Posilovalo se, běhalo se a nezapomnělo se ani na věž. Nutno podotknout, že nakonec venku panovalo skoro lepší počasí než v tělocvičně. Po návratu kluků z Polska následovala večeře a volný program – sauna, vířivka. A nesmíme zapomenout na všudypřítomné mobily s FB (že neuhodnete co to je?).

V neděli dopoledne už byli všichni venku. Trénink byl věnován věži a u mladších i běhu na 100 m přes překážky. Bylo to jedno z posledních tréninkových soustředění zaměřených převážně na věže. Reprezentanti se pomalu začnou připravovat na kolektivní disciplíny. Také se neúprosně blíží první zúžení reprezentačního výběru. Ale to až někdy příště.

 
Banner

plakat chp-2017