Domů » Reprezentace » Reprezentace dorostu v PS » Soustředění reperezentace dorostenců
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes336
mod_vvisit_counterVčera260
mod_vvisit_counterTento týden1653
mod_vvisit_counterMinulý týden2118
mod_vvisit_counterTento měsíc7782
mod_vvisit_counterMinulý měsíc10016
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096190853
Soustředění reperezentace dorostenců Tisk
Úterý, 10 Leden 2017 08:50

Soustředění dorostenecké reprezentace

Od pátku do neděle, 6. − 8. 1. 2017 proběhlo v Ostravě první soustředění dorostenecké reprezentace v roce 2017, kterého se zúčastnilo 18 dorostenců. Snad poprvé za celé období přípravy dorostenců vládly v Ostravě teploty kolem -16 °C. Ale dorostence to neodradilo. Jelikož bylo soustředění zaměřeno hlavně na disciplínu výstup na cvičnou věž, odjely dvě kategorie (starší a střední) v sobotu ráno do polských Katowic, kde měli celý den možnost trénovat na kryté věži. I zde ovšem vládly bojové podmínky. Věž není zateplená, takže před tréninkem museli kluci rozbít zmrzlý písek. Udržet se v teple, také nebylo jednoduché. Když nelezli, věnovali se fyzické přípravě.  Dorostenci z třetí kategorie (mladší), zůstali v Ostravě, kde se pod vedením trenéra Honzy Vráblíka věnovali hlavně fyzické přípravě. V tělocvičně dostali náležitě do těla. A jako zpestření si v poledních hodinách šli zaběhat do blízkého lesíka. Venku sice byla zima, ale vládlo krásné slunečné počasí. V podvečer se sešli všichni na stanici. Po večeři a obědě v jednom už měli všichni volno. Večer byl věnován regeneraci. K dispozici byla vířivka a sauna.

Nedělní dopoledne již bylo věnováno fyzické přípravě. Všichni jej strávili v tělocvičně, kde probíhala cvičení na zvýšení fyzické kondice. Všichni přežili a příjemně unavení, popř. zmordováni odjeli domů. Další soustředění nás čeká již tradičně v Jánských Koupelích, a to společně s reprezentačním výběrem dorostenek.

Jan Peterek

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

 
Banner

plakat chp-2017