Domů » Zprávy ze SH ČMS » Zbirožské hasičské tatrování
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Kontakt

SH ČMS

Římská 2135/45

121 07 Praha 2


Telefon: 222 119 501
Fax: 222 119 507
Email: kancelar@dh.cz

IČ: 00442739

DIČ: CZ00442739

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes40
mod_vvisit_counterVčera174
mod_vvisit_counterTento týden951
mod_vvisit_counterMinulý týden1274
mod_vvisit_counterTento měsíc4645
mod_vvisit_counterMinulý měsíc7212
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096035321
Zbirožské hasičské tatrování Tisk
Čtvrtek, 11 Srpen 2016 09:54

V sobotu 3. září 2016 od 10,00 hodin se v  Areálu Hasičského záchranného sboru ČR ve Zbirohu uskuteční již šestý ročník akce s názvem Zbirožské hasičské tatrování. V roce 2015 se zúčastnilo této akce přes dva tisíce návštěvníků. Letos, s ohledem na bohatý doprovodný program, bude počet účastníků zcela jistě překonán.

Hlavním úkolem všech návštěvníků akce bude zvolit z více než padesáti soutěžních nákladních automobilů značky Tatra tu nejhezčí MISS Tatra 2016. Některým soutěžícím je již sice víc než půl století, ale to jim na kráse rozhodně neubírá. Právě naopak.

Druhým úkolem pro všechny návštěvníky bude povzbuzovat posádky vozidel, které se utkají na Mistrovství republiky ve výměně předního kola na vozidle Tatra 148. Loňský ročník byl opravdu napínavý. Deset dvoučlenných posádek čekala výměna téměř 200 kilogramového předního kola. Nejrychleji to nakonec zvládli borci z HZS Hradec Králové, jejich finální čas byl 5min 10sec. Přijeďte se podívat a fandit.

Posledním úkolem všech návštěvníků Zbirožského hasičského tatrování bude se dobře bavit a užít si pěkný zářijový den. Na programu jsou ukázky práce hasičů se sacím bagrem, představení nejnovějšího exponátu, požárního obrněného transportéru nebo ukázky zdolání požáru malými i velkými hasiči.

Letošní ročník bude obohacen o dvě významné akce. Tou první bude křest knížky „Hasičské pohádky“, kterou sepsali příslušníci Hasičského záchranného sboru. Tato krásná knížka je neprodejná, ale bude možné jí v průběhu celého dne vyhrát.

Druhou je pak křest speciální edice hasičských známek. I známky bude možné odnést si domů jako jednu z cen. Diváci se mohou těšit i na milé kmotry obou počinů.

Ani letos nebude chybět vyhodnocení dětské soutěže „Dávají za nás ruku do ohně“, která byla na téma hasičský komiks a spousta soutěží o hasičské ceny pro děti i dospělé.

Na ploše o rozloze 4000 m2 čeká na hasičské nadšence více jak 130 exponátů historické hasičské techniky, z nichž nejstarší pochází už z poloviny 18. století. Návštěvníci mohou zavítat do plně vybaveného krytu, určeného pro nouzové ukrytí obyvatel a do zařízeného podzemního velitelsko-štábního pracoviště v rámci unikátní expozice ochrany obyvatelstva. To, jak vypadá po požáru běžná domácnost, je k vidění v expozici vyšetřovatelů příčin požárů.

Celý den bude k dobré náladě hrát kapela Bonton Band a Rocksana. Vstup na celou akci je volný. Parkování je možné v areálu, stejně jako možnost zakoupení si občerstvení.

Šestý ročník Zbirožského hasičského tatrování připravilo občanské sdružení Naše hasičská minulost společně s generálním ředitelstvím HZS ČR.

Adresa akce: Areál Hasičského záchranného sboru ČR, ulice Pod Parkem 662, Švabín, Zbiroh, okr. Rokycany.

GPS: 49°51’29.34‘‘N 13°45‘7.911‘‘E

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

 

plakat chp-2017