Domů » Reprezentace » Reprezentace dorostu v PS » Poslední soustředění dorostenců
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes13
mod_vvisit_counterVčera362
mod_vvisit_counterTento týden1692
mod_vvisit_counterMinulý týden2118
mod_vvisit_counterTento měsíc7821
mod_vvisit_counterMinulý měsíc10016
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096190892
Poslední soustředění dorostenců Tisk
Úterý, 09 Srpen 2016 05:56

Závěrečné soustředění dorostenecké reprezentace Ostrava

V období od 28. července do 3. srpna proběhlo v Ostravě závěrečné soustředění dorostenecké reprezentace. Oproti předešlým bylo toto pro svěřence trenérů Juřeny, Ryla, Vráblíka a fyzioterapeutky Lenky Zelníčkové, zvláštní a výjimečné. Poprvé se sešly jen výběry určené pro Mistrovství světa.

Soustředění bylo rozděleno na dvě části. V první části trénoval v Ostravě od čtvrtka do neděle B tým. V neděli se všichni reprezentanti zúčastnili soutěže ve výstupu na věž v Brně. Potom se kluci vyměnili a od neděle do středy si Ostravu užil A tým.

Celý ostravský pobyt byl zaměřen hlavně na kolektivní disciplíny. Proto kluci navštěvovali areál městského stadionu, kde běhali štafetu 4×100 m. Na stanici v Martinově probíhaly tréninky hašení, výstupu na věž, běhu na 100 m a hlavně útoků. Právě útoky byly stěžejním zaměstnáním týmů. Kluci si vody užili a to nejen v krásném teplém počasí, ale i v dešti. Naměřené časy během tréninků se nám líbily a věští velmi zajímavou bitvu o stupínky vítězů. Domů si kluci kromě reprezentačního oblečení odvezli i dobrý pocit z odvedené práce a vědomí, že mohou bojovat o místa nejvyšší.

V Ostravě, naší domovské stanici, jsme se sešli v tomto přípravném období naposled. Teď už Ostravu uvidíme jako účastníci Mistrovství. Proto bychom rádi poděkovali všem, kteří se o nás starali a vytvořili nám příjemné zázemí. Věřte, že se Vám Vaši péči budeme snažit oplatit svými výkony.

Na viděnou na Městském stadionu ve Vítkovicích!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

 
Banner

plakat chp-2017