Domů » Reprezentace » Reprezentace dorostu v PS » Juniorský zpravodaj
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes7
mod_vvisit_counterVčera362
mod_vvisit_counterTento týden1686
mod_vvisit_counterMinulý týden2118
mod_vvisit_counterTento měsíc7815
mod_vvisit_counterMinulý měsíc10016
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096190886
Juniorský zpravodaj Tisk
Sobota, 02 Červenec 2016 13:49

Juniorský zpravodaj

Máme za sebou předposlední, v tomto roce již šesté, soustředění, které jsme absolvovali ve dnech 23.−25. června tentokrát v Havlíčkově Brodě a v Hradci Králové, kde jsme se s juniorským týmem zúčastnili místní krajské soutěže profesionálních hasičů na nově vybudovaném stadionu. Tímto bychom chtěli poděkovat HZS Hradec Králové za ochotu a za možnost nastoupit do závodu, který byl pro výběr víc než důležitý.

Čtvrtek 23. června byl ve znamení kolektivních disciplín, zkoušeli jsme hlavně požární útok, vybraní jedinci pilovali hašení na štafetu 4 x 100 m, ostatní procvičovali individuální disciplíny nebo odpočívali před pátečním závodem.

Pátek 24. června patřil soutěži v Hradci Králové, na níž se běhaly všechny disciplíny. Kluci měli spíše volnou ruku, takže se blýskly i nějaké osobáky (Škodný, Lidmila oba v běhu na 100 metrů s překážkami). Začalo se výstupem na cvičnou věž, kde byly časy spíše průměrné. Následoval běh na 100 metrů s překážkami, kde se dařilo podstatně lépe, a nová dráha v Hradci Králové měla formu. Poté štafeta 4 x100 m – časy byly přijatelné kolem 57 s. První štafeta (Paulíček S., Divoš, Zhříval, Kroupa) a druhá (Škodný, Kunovský, Lidmila, Kudrna). Následoval útok ve složení (Paulíček S., Kroupa, Lidmila, Soukup, Zhříval, Kunovský, Divoš). Při prvním pokusu byla malá chyba na savicích, což vpředu nepomohlo.  Druhý pokus nebyla lehce natažená béčka. Ještě během závodu se vše vyjasnilo a věříme, že do dalšího bude vše v pořádku.

Sobotu 26. června jsme trávili zpět v Havlíčkově Brodě, kde jsme probrali chyby v požárním útoku. Odpoledne jsme přešli zpět k individuálním disciplínám, především k věži, kde se odstraňovaly u každého individuální chyby.  Vivial s Kudranem se zaměřili na hašení.

Blahopřejeme všem, co zvládli školní povinnosti alespoň i na tu dostatečnou a od teď se budeme moci těšit na jejich výkony ve sportu.

Soustředění se zúčastnili tito závodníci: Stanislav Paulíček, Jiří Škodný, Václav Divoš, Jan Vivial, Martin Lidmila, Jan Zhříval, Dominik Soukup, Lukáš Kroupa, František Kunovský, Šimon Kudrna.

Omlouvají se: Jan Gášek, Michal Bulín, Richard Svačina, Lukáš Tabach,  Petr Grassl, Radek Chmela, Jakub Kasal.

Čeká nás poslední soustředění před nastávajícím MS v Ostravě, kterého by se měli zúčastnit  všichni, mimo dvojice Lidmila a Kunovský. Tito kluci budou přecházet do řad mužské kategorie. Soustředění proběhne v Hradci Králové, kde budeme dolaďovat poslední chybičky.

Trenéři: Pěkný Miroslav a Prodělal Zdeněk

A o těla spálená od sluníčka se starala Jitka Strouhalová :-)

Zdeněk Prodělal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

 
Banner

plakat chp-2017