Domů » Zprávy ze SH ČMS » TZ: Návštěva premiéra a ministra vnitra
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Kontakt

SH ČMS

Římská 2135/45

121 07 Praha 2


Telefon: 222 119 501
Fax: 222 119 507
Email: kancelar@dh.cz

IČ: 00442739

DIČ: CZ00442739

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes245
mod_vvisit_counterVčera199
mod_vvisit_counterTento týden245
mod_vvisit_counterMinulý týden1234
mod_vvisit_counterTento měsíc3786
mod_vvisit_counterMinulý měsíc5487
mod_vvisit_counterOd 25.9.20095986534
TZ: Návštěva premiéra a ministra vnitra Tisk
Úterý, 14 Červen 2016 10:26

Tisková zpráva

Předseda vlády a ministr vnitra u dobrovolných hasičů

Praha 14. června 2016 – Bohuslav Sobotka a Milan Chovanec v úterý dopoledne navštívili sídlo dobrovolných hasičů v Praze na Vinohradech, aby vyjádřili podporu dobrovolným hasičům. Tématem jednání byl především materiál Řešení některých oblastí u jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí a spolků působících na úseku požární ochrany.

Jednání se za vedení Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska zúčastnili starosta sdružení Karel Richter a jeho náměstkové Jaroslav Salivar, Monika Němečková, Jan Slámečka a Lubomír Janeba. Materiál schválený vládou 8. června 2016 vzešel z trojstranných jednání představitelů vlády, SH ČMS a HZS ČR. Již byla spuštěna investiční dotace pro všechny kategorie jednotek dobrovolných hasičů obcí na dopravní automobily a rekonstrukci nebo výstavbu nové požární zbrojnice.

Z dalších oblastí k řešení jmenujme: možnost převodu majetku; výhody zaměstnavatelům, kteří uvolňují členy jednotek; zpřesnění činnosti dobrovolných jednotek obce (jejích členů) v obecném zájmu; finanční prostředky pro krytí nákladů spojených s činností spolků působících ve prospěch integrovaného záchranného systému; hasičský sport; pojištění členů jednotek obce; státní neinvestiční dotace.

Premiér a ministr vnitra byli během jednání požádáni o převzetí záštity nad Mistrovstvím světa v požárním sportu, které se uskuteční v Ostravě 14. – 21. 8. 2016.

Po jednání následovala tisková konference, na níž předseda vlády, ministr vnitra, generální ředitel a starosta sdružení krátce prezentovali průběh jednání.

Jaroslava Čečrdlová

tisková mluvčí SH ČMS

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

 

plakat chp-2017