Domů » Reprezentace » Reprezentace dorostu v PS » Juniorské soustředění
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes0
mod_vvisit_counterVčera362
mod_vvisit_counterTento týden1679
mod_vvisit_counterMinulý týden2118
mod_vvisit_counterTento měsíc7808
mod_vvisit_counterMinulý měsíc10016
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096190879
Juniorské soustředění Tisk
Úterý, 31 Květen 2016 08:26

Juniorské soustředění


Ve dnech 19. - 22. 5 2016 se uskutečnil další juniorský sraz, který se konal na půdě Plzeňského kraje a to v Domažlicích a jeden den v Plzni na Memoriálu Milana Kružíka. Soustředění bylo zaměřeno především na kolektivní disciplíny.
Čtvrtek nebyl nijak náročný, zkoušely se individuální disciplíny, odstraňovaly se různé chybičky a ladila forma na závod v Plzni.
V pátek jsme se zúčastnili závodu v Plzni (nejdřív věž, následoval běh na 100m s překážkami). Nesmíme samozřejmě zapomenout vyzdvihnout členy reprezentačního týmu a to: Františka Kunovského – 1. místo v běhu na 100 m s překážkami a to s časem 16,08 s a krásné 2. místo Lukáše Kroupy s časem 16,12 s. Tímto jim blahopřejeme.
V sobota byly na programu především kolektivní disciplíny. V dopoledních hodinách probíhaly štafety, zkoušely se především předávky, pilovala se technika na jednotlivých úsecích a hlavně se vytvořila jakási podoba štafet, kterou byste mohli vidět na mezinárodních závodech. Odpoledne opět štafety, kdy kluci byly odpočatí a po obědové pauze za to dokázali opravdu vzít. Především štafeta složená z pánů Soukup, Divoš, Zhříval, Kroupa zaběhla čas pod 55s. Budeme věřit, že se klukům bude nadále dařit a čas ještě vylepší. Po štafetách bylo ještě dost volna a tak jsme se mrkli na požární útok. Zde se hlavně sbíhal náš nový pár na savicích a to Grassl a Škodný. Útok se běžel celkem čtyřikrát, přičemž čas pod 22s se podařilo stlačit třikrát. A to svědčí o tom, že našim chlapcům to na savicích opravdu šlape, ale i samozřejmě klukům vpředu.
V neděle ráno nás čekaly opět útoky a následovalo hašení. Znovu se běžely 4 pokusy s malou změnou na béčkách, kde musel jít Jakub Kasal, protože Dominik Soukup musel ze studijních důvodů odjet - maturita není žádná „dávačka“. Přejeme mu hodně zdaru a ať vše zvládne úspěšně :)
Dále ještě probíhalo hašení, při němž se kluci zaměřili především na techniku provedení.
Soustředění se zúčastnili tito závodníci: Stanislav Paulíček, Petr Grassl, Jiří Škodný, Václav Divoš, Jan Vivial, Martin Lidmila, Jan Zhříval, Radek Chmela, Dominik Soukup, Lukáš Kroupa, Jakub Kasal, František Kunovský, omlouvají se: Jan Gášek, Pepa Adam, Michal Bulín, Šimon Kudrna, Richard Svačina, Lukáš Tabach, trenéři Miroslav Pěkný a Zdeněk Prodělal a o naše těla se starala Jitka Strouhalová.
Příští soustředění bude v Havlíčkově Brodě a jeden den v Hradci Králové, kde bude závod (součástí krajského kola profesionálních hasičů na nově vybudovaném stadionu). Soustředění bude zaměřeno opět především na kolektivní disciplíny, ale také částečně na individuální....

Zdeněk Prodělal

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

 
Banner

plakat chp-2017