Domů » Soutěže » Dospělí » Požární sport » Akademické mistrovství ČR v požárním sportu
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes41
mod_vvisit_counterVčera128
mod_vvisit_counterTento týden169
mod_vvisit_counterMinulý týden1327
mod_vvisit_counterTento měsíc716
mod_vvisit_counterMinulý měsíc5715
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096037107
Akademické mistrovství ČR v požárním sportu Tisk
Úterý, 03 Květen 2016 13:10

Akademické mistrovství České republiky v požárním sportu

 

V minulém týdnu, 27. a 28. dubna, se v areálu Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje v Ostravě-Porubě uskutečnil již 5. ročník Akademického mistrovství ČR v požárním sportu. Všechny přihlášené tuzemské vysoké školy se účastnily Akademického mistrovství ČR v požárním sportu a všechny přihlášené tuzemské a zahraniční vysoké školy a tři nejlépe umístěné střední školy z Mistrovství středních škol v požárním sportu 2016 se účastnily  European Academic Cup 2016.

První disciplínou byl výstup do 4. podlaží cvičné věže, odpoledne běh na 100 metrů s překážkami a štafety 4 x 100 metrů, vše v kategorii ženy a muži. Ve čtvrtek pak následovaly požární útoky.

Vítězi Akademického mistrovství se v obou kategoriích stali zástupci Vysoké školy báňské – TU Ostrava. A ti zvítězili také v obou kategoriích European Academic Cup.

 

Kompletní výsledky najdete ZDE

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

Aktualizováno Úterý, 03 Květen 2016 13:12
 

plakat chp-2017