Domů » Reprezentace » Reprezentace dorostu v PS » Soustředění reprezentace dorostu
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes109
mod_vvisit_counterVčera214
mod_vvisit_counterTento týden109
mod_vvisit_counterMinulý týden1415
mod_vvisit_counterTento měsíc4936
mod_vvisit_counterMinulý měsíc5615
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096028400
Soustředění reprezentace dorostu Tisk
Středa, 02 Březen 2016 14:40

18. až 21. 2. 2016 se uskutečnilo již 4. soustředění dorostenecké reprezentace v Ostravě Porubě a Katowicích, kterého se zúčastnilo 21 členů reprezentačního družstva.
Soustředění probíhalo v areálu hasičské stanice Ostrava - Poruba, v atletickém tunelu Vítkovice a v pátek v kryté věži v polských Katowicích. Bylo zaměřené především na disciplínu výstup na věž.
Kromě věží kluci začali trénovat techniku napojování rozdělovačů pro běh na 100 metrů s překážkami a pracovali na fyzické přípravě. Večer kluci regenerovali v sauně a vířivce na hasičské stanici.
Aby se na soustředění naučili i něco jiného, tak si poprvé připravovali i večeři. Na jídelníčku se opět objevil smažený sýr. A protože jeho příprava je pro našeho kuchaře složitá, dohodl se organizační tým, že si kluci vyzkouší vaření sami. Každý si svůj sýr obalil a usmažil :-)

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

 
Banner

plakat chp-2017