Domů » Soutěže » Dospělí » Požární sport » Galaodpoledne požárního sportu
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes127
mod_vvisit_counterVčera300
mod_vvisit_counterTento týden1222
mod_vvisit_counterMinulý týden1279
mod_vvisit_counterTento měsíc821
mod_vvisit_counterMinulý měsíc5612
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096112304
Galaodpoledne požárního sportu Tisk
Úterý, 01 Prosinec 2015 14:54

V sobotu 28. listopadu se v divadle U Hasičů sešli úspěšní sportovci z celé republiky. Slavnostním pořadem provázeli Jiří Zbořil a Valérie Zawadská.  Nejprve byli na jeviště pozváni nejlepší závodnice a závodníci Českého poháru, série šesti závodů v běhu na 100 metrů s překážkami, v kategoriích mladší a střední dorostenci a dorostenky a třicítka nejlepších mužů a žen.

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

 

Následovalo ocenění účastníků mezinárodních soutěží – IV. mistrovství světa v požárním sportu juniorů a VI. mistrovství světa v požárním sportu dorostu, XI. mistrovství světa v požárním sportu a mezinárodní soutěže mladých hasičů CTIF v polském Opole. Na jevišti se tak mezi oceněnými objevili také mistr světa v běhu na 100 metrů s překážkami Jakub Pěkný, světová rekordmanka stejné disciplíny Šárka Jiroušová, držitelky zlatých medailí z Opole, dívky z SDH Písková Lhota, nebo reprezentace dorostenců − mistrů světa v požárním sportu.

Z významných předávajících jmenujme Františka Zadinu, náměstka generálního ředitele HZS ČR, Zdeňka Nytru, viceprezidenta CTIF, Zdeňka Ertla, předsedu Sdružení sportovních svazů ČR a Ladislava Pöthe, prezidenta Dobrovolné požární ochrany Slovenské republiky.

V průběhu odpoledne shlédli diváci pěvecké vystoupení Martina Maxy, Kláry Melčákové (SDH Chudíř) a taneční vystoupení mladých hasičů z Pískové Lhoty a absolventů Letní školy instruktorů − Malé Svatoňovice 2015.

Závěr patřil poděkování partnerům Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska: HZS ČR, Sdružení sportovních svazů ČR, Dobrovolné požární ochraně Slovenské republiky, HVP a.s., České asociaci hasičských důstojníků o. s., Gazza sport s.r.o., Sabe s.r.o.,  Elektrowin a.s., Požární bezpečnosti s.r.o.

Celé odpoledne uzavřela světelná show skupiny Magnis z Třebíče.

 

 

 

Jaroslava Čečrdlová, Ph.D.

Tisková mluvčí

cecrdlova@dh.cz

 

 

 

plakat chp-2017