Domů » Reprezentace » Reprezentace dorostu v PS » Světový rekord ve štafetě 4x100 m s překážkami v držení českých dorostenců
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes117
mod_vvisit_counterVčera214
mod_vvisit_counterTento týden117
mod_vvisit_counterMinulý týden1415
mod_vvisit_counterTento měsíc4944
mod_vvisit_counterMinulý měsíc5615
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096028408
Světový rekord ve štafetě 4x100 m s překážkami v držení českých dorostenců Tisk
Sobota, 08 Srpen 2015 00:12

7.8.2015, GRODNO, Bělorusko

Mistrovství světa v požárním sportu v kategoriích dorost do 18 let a junioři do 23 let v běloruském Grodnu pokračovalo štafetovými běhy.

Dopolední program odstartovaly dorostenky, kde české dívky předvedly nejlepší výkon letošního roku 64,48 s, za který si připisují bronzovou medaili za týmy Běloruska a Ruska.

Jejich starší kolegyně si bohužel vybraly slabší chvilku a výkon těsně nad 66 s je určitě zklamáním.

Za podpory početného českého publika se k nejlepšímu štafetovému výkonu dne vyburcovali čeští dorostenci ve složení Karel Flídr, Vojtěch Klenka, daniel Klvaňa a Jan Gášek, kteří výkonem 55,16 s posunuli světový rekord o více jak vteřinu. Bezchybně naběhané předávky, technicky dobře zvládnuté úkony na domečku od Karla Flídra i bariéře Vojty Klenky, s chladnou hlavou zaběhnutý třetí hadicový úsek Dana Klvani a výborné hašení a zejména ostrý finiš Honzy Gáška, ve kterém svedl souboj tělo na tělo s ruským závodníkem přinesli české výpravě další zlatou medaili.

Závěr soutěžního dne patřil opět juniorům. První štafeta měla bohužel díky ulitému startu neplatný pokus. Druhé české kvarteto si se složitou situací poradilo na jedničku a časem 54,80 s přidali do české sbírky další zlatou medaili.

Zítra světový šampionát končí poslední kolektivní disciplínou požárním útokem.

Štafety Štafety Štafety Štafety Štafety Štafety Štafety

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

 
Banner

plakat chp-2017