Domů » Zprávy ze SH ČMS » Spolupráce dobrovolných hasičů s představiteli krajů je nesmírně důležitá
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Kontakt

SH ČMS

Římská 2135/45

121 07 Praha 2


Telefon: 222 119 501
Fax: 222 119 507
Email: kancelar@dh.cz

IČ: 00442739

DIČ: CZ00442739

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes9
mod_vvisit_counterVčera145
mod_vvisit_counterTento týden1916
mod_vvisit_counterMinulý týden1153
mod_vvisit_counterTento měsíc9
mod_vvisit_counterMinulý měsíc7020
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096100182
Spolupráce dobrovolných hasičů s představiteli krajů je nesmírně důležitá Tisk
Čtvrtek, 20 Listopad 2014 14:32

Dne 20. listopadu 2014 se v Centru hasičského hnutí Přibyslav konalo poslední letošní zasedání Výkonného výboru Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Bylo společné se starosty krajských sdružení hasičů, kteří výbor informovali o celoroční činnosti ve svých krajích. Informace přednesli také vedoucí ústředních odborných rad.

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

Opět se potvrdilo, že tam, kde je dobrá spolupráce s představiteli krajů, respektive s hejtmany, se lépe daří celkové činnosti krajských sdružení. Tradičně zazněla slova uznání, například k podporám hejtmanů Zlínského, Jihomoravského, Ústeckého, Pardubického kraje a Kraje Vysočina. Podstatně se zlepšila situace ve Středočeském kraji po nedávných rozhovorech s hejtmanem. Po změnách ve vedení MěSH hl. m. Prahy se stabilizovala situace také v hlavním městě. Byl založen nový sbor v Praze-Újezdu a projednávají se možnosti zakládání nových sborů městských částí, které je zatím nemají.

Bohužel, zazněla i kritická slova na adresu některých funkcionářů HZS ČR v krajích, kteří nedoceňují poslání jednotek požární ochrany SDH obcí. 

Starostové KSH vzpomenuli řadu akcí konaných v letošním roce, zvláště pak věnovaných 150 letům českého dobrovolného hasičstva a nejvyšším sportovním soutěžím. Podali také informace o provedených kontrolách ve vybraných okresech a o kontrole na KSH Olomouckého kraje, kde došlo ke změně na postu starosty KSH. Pověřeným starostou se zde stal Jan Brabec. Bude připravována novela směrnice k provádění kontrolní činnosti.

Vedoucí ústředních odborných rad pak dostali za úkol zapracovat změny schválených Stanov SH ČMS do směrnic, jejichž jsou odbornými garanty. 

Vedoucí ÚOR velitelů Stanislav Pumprla připomněl, vyhlášení zkoušek Hasič I. stupně na rok 2015.

Součástí jednání bylo také řešení otázek plnění usnesení podzimního shromáždění starostů, zejména pak směrem k Hasičské vzájemné pojišťovně.

 

plakat chp-2017