Domů » ČHP 2017 » Memoriál Marty Habadové a Český halový pohár má vítěze
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes608
mod_vvisit_counterVčera396
mod_vvisit_counterTento týden2084
mod_vvisit_counterMinulý týden2082
mod_vvisit_counterTento měsíc5758
mod_vvisit_counterMinulý měsíc7244
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096178813
Memoriál Marty Habadové a Český halový pohár má vítěze Tisk
Středa, 12 Listopad 2014 08:30

Třináctý ročník Memoriálu Marty Habadové v Praze odstartoval za účasti 503 závodníků. Stal se současně třetím, závěrečným „šedesátkováním“ Českého halového poháru. Organizaci si vzalo za své Městské sdružení hasičů hl.m.Prahy. „Velice si vážíme pomoci sborů na území města, jejichž členové nám výrazně pomohli například s technickým zajištěním. Hala nám byla bezplatně pronajata provozovatelem,“ připomněl vedoucí odborné rady mládeže Jiří Polomis.

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

            Při zahájení přivítali účastníci soutěže Ing. Jan Aulického, ředitele kanceláře starosty SH ČMS, náměstkyni pro úsek mládeže Ing. Moniku Němečkovou, Ing. Antonína Maděru, starostu Městského sdružení hasičů hl. města Prahy a jeho náměstka Bc. Martina Wagnera a syna Marty Habadové, Miroslava Habadu.

            Výsledky dvou kol ČHL Ostravy a Jablonce nad Nisou napovídaly, že hala Otakara Jandery nebude ošizena o jedinečnou podívanou a bude důstojnou soutěží mladých hasičů. Na závodnících byla viditelná nejen pohoda a nesmírná huť závodit ale zejména nemalé soustředění. Většina z nich se snažila hned po příjezdu pořádně protahovat svaly a pilovat úkony, které jsou rozhodující pro bezchybné zvládnutí šedesátimetrové trati s překážkami. Zejména bleskové připojení hadice na rozdělovač. Každý měl možnost vyzkoušet si ostrý start i  běhu včetně práce s hadicí a proudnicí ve vyhrazené tartanové dráze. Protože k úspěšnému startu a dosaženému výsledku je bezpodmínečně nutná pohoda, závodníci věnovali část přípravy  odpočinkovým a pohodovým aktivitám. Zatímco kluci upřednostňovali hry na tabletech , pexeso, posilován, jídlo nebo spánek, mnohá děvčata si četla, vyráběla náramky z barevných gumiček  nebo upravovala vlasy do neuvěřitelně nápaditých účesů a neopomněly  tváře ozdobit názvem svého oddílu .

            Při soutěži samotné nechyběla závodníkům bojovnost, někteří se museli vyrovnat s klopýtnutím nebo pádem z kladiny, ale hlavní je, že dokončili. Nevzdal nikdo! Proto patří velký dík i těm, kteří skončili na „nemedailových“ místech. Své dovednosti si přijely ověřit mladí hasiči z České hasičské jednoty i Slovenské Spišské Nové Vsi.

 V kategorii mladších děvčat v hodnocení Memoriálu Marty Habadové vystoupala na zlatý stupínek Valentýna Homolková z Pískové Lhoty, po své pravici gratulovala Zuzaně Bačákové ze Skutče a bronz převzala Martina Kovaříková z Pískové Lhoty.

Ve starších dívkách se stala nejlepší Lucie Tůmová z Malechova před Barborou Venčovskou z Dolního Bukovska a Zdeňkou Novotnou ze Skutče.

V mladších chlapcích nejlépe bodoval Tomáš Štinčík z DHZ Svit, druhé místo si zajistil František Dudlíček z Dolního Bukovska a třetí pozici vybojoval Šimon Crhal z Pískové Lhoty.

Ve starších chlapcích se postavil na stupínek s čísle z Dolního Bukovska 1 Josef Dudlíček, druhé místo patřilo Michalu Lejskovi z prostřední Bečvy a třetí příčka Radomíru Burešovi z Bludova.

Český halový pohár po třetím kole:

V mladších dívkách se stala královnou Zuzana Bačáková ze Skutče, na stříbrném stupínku se radovala Kateřina Kubíková z Lhenic a bronzový ozdobil Valentýnu Homolkovou z Pískové Lhoty.

Ve starších děvčatech zvítězila Lucie Tůmová z Malechova, na druhém místo se probojovala Zdeňka Novotná ze Skutče a místo třetí patří Patricii Sýkorové z Těškovic.

V mladších chlapcích si nejlépe vedl Martin Holčák z Oznice, na druhou příčku vystoupal Šimon Crkal z Pískové Lhoty a z třetího místa se radovat Vítězslav Javůrek z Výčap.

Nejlepším v kategorii starších chlapců se stal Jan Teplý z Kamence u Poličky následován Tomášem Reidlem z Bludova. Trojici nejúspěšnějších uzavíral Milan Richter z Lhenice.

Na závěr mě dovolte uvést oblíbený citát jedné z úspěšných závodnic Zdeňky Novotné ze Skutče „Musíme se nejdříve naučit prohrát, abychom mohli vyhrávat.“

 

Věra Nutilová

 

 

plakat chp-2017