Domů » Reprezentace » Reprezentace dorostu v PS » Výsledky reprezentační výběru dorostu SH ČMS v požárním sportu pro rok 2015
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes34
mod_vvisit_counterVčera174
mod_vvisit_counterTento týden945
mod_vvisit_counterMinulý týden1274
mod_vvisit_counterTento měsíc4639
mod_vvisit_counterMinulý měsíc7212
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096035315
Výsledky reprezentační výběru dorostu SH ČMS v požárním sportu pro rok 2015 Tisk
Úterý, 14 Říjen 2014 12:54

Po dvě říjnové neděle se mladí nadšenci požárního sportu setkali v Ostravě a v Pardubicích, kde ÚORM SH ČMS uspořádala veřejný výběr dorostenců a dorostenek ve věku 13 – 18 let (věk dosažený v roce 2015) za účelem vytvoření národních reprezentačních družstev v požárním sportu.

Zájem mladých sportovců jednoznačně předčil očekávání organizátorů i trenérů.

Chvályhodná je zejména početná skupina doprovodu závodníků – rodičů, trenérů, vedoucích, funkcionářů SDH. Taková podpora již od počátku je nejen žádoucí, ale pro náročnou reprezentační přípravu rozhodně nezbytná. Děkuji proto vám všem, kdo své potomky či svěřence motivujete k tak krásnému sportu, jakým požární sport je a děkuji vám za vaši trpělivost při výběru, korektní přístup a disciplinovanost. Bylo nám ctí se s vámi potkat.

Velkým překvapením byla vlastní výkonnost přihlášených. Je nesporné, a potvrzují to i zkušenosti z výběrů z posledních tří let, že z určité části se téměř vždy projeví mírně vyšší výkonnost u těch závodníků, kteří již prošli reprezentační přípravou např. v předchozím roce, ukazuje se však také, že přechod mezi jednotlivými kategoriemi začíná zejména chlapcům činit menší potíže, než se zpočátku zdálo. Je velmi pozitivní, že i přes tuto skutečnost se mezi zájemci objevilo mnoho nových výrazných talentů. Většina závodníků a závodnic byla vítečně připravena po fyzické stránce a všem náleží neskonalý dík za disciplínu, dodržování organizačních nařízení, flexibilitu a celkový přístup k průběhu výběru. Zejména díky vám, se v obou místech konání podařilo vše dokončit v relativně včasných hodinách tak, abyste měli možnost vrátit se za světla do svých domovů. Ještě jednou velké díky.

Poděkování náleží i HZS Moravskoslezského kraje a SPŠ chemické v Pardubicích, kteří nám umožnili výběr uskutečnit ve svých areálech, dále všem trenérů, organizačním a technickým pracovníkům. Nelze zapomenout ani na ty co se starali, abychom nebyli celý den hlady. Všem vám vřelé díky.

Výsledky výběru naleznete zde: dorostenci, dorostenky

Byl to pro trenéry velmi těžký úkol. I proto je konečný výběr v jednotlivých věkových kategoriích o jednoho či dva závodníky vyšší než byl původní předpoklad.

Milé dorostenky, milí dorostenci, opravdu jste svým skvělým představením připravili trenérkám a trenérům náročné chvilky, zároveň však i velkou radost nad tím, jak výteční sportovci nám vyrůstají pro budoucnost požárního sportu.

Těm, kdo ve výběru uspěli a vydají se na dráhu reprezentační přípravy, i když někteří jen na krátkou dobu, přeji mnoho sil, elánu a odhodlání do náročné přípravy. Vy, kdo své jméno v tabulce nenaleznete, určitě nevěste hlavu, ba naopak, zkuste najít motivaci k dalším skvělým výkonům, které vás možná příště do podobné tabulky zařadí.

První reprezentační sraz DOROSTENEK se koná ve dnech 25. – 26. 10. 2014 v Bludově, příjezd je plánován na sobotu do 9.30 hod. Všem vybraným reprezentantkám bude emailovou cestou zaslán zvací dopis.

První reprezentační sraz DOROSTENCŮ se koná ve dnech 26. – 28. 10. 2014 v Ostravě, příjezd je plánován na neděli do 21.00 hod. Všem vybraným reprezentantům bude emailovou cestou zaslán zvací dopis.

Ještě jednou velké poděkování všem závodníkům za vaše výkony a organizátorům za vaši práci. Ať se vám i nadále daří.

 

Ing. Monika Němečková-náměstkyně starosty SH ČMS


Odkaz na fotografie výběru z Ostravy

Odkaz na fotografie výběru z Pardubic

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

Aktualizováno Středa, 15 Říjen 2014 09:04
 
Banner

plakat chp-2017