Domů » Soutěže » Dospělí » Klasické disciplíny CTIF » Pátý ročník soutěže O pohár starosty města Velké Meziříčí
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes42
mod_vvisit_counterVčera174
mod_vvisit_counterTento týden953
mod_vvisit_counterMinulý týden1274
mod_vvisit_counterTento měsíc4647
mod_vvisit_counterMinulý měsíc7212
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096035323
Pátý ročník soutěže O pohár starosty města Velké Meziříčí Tisk
Středa, 24 Září 2014 09:48

Již tradičně se sešla družstva cvičící CTIF na hřišti za III. základní školou, aby zde změřila své síly. Sobota, 13. září, patřila ve Velkém Meziříčí zase pro jednou hasičům.

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

Možná kvůli počasí a možná kvůli téměř zakončené sezóně se sešlo pouze pět družstev. Všichni soutěžící během tréninků ukázali, že se k zimnímu spánku určitě nechystají, protože byla cítit soutěživost a odhodlání. Nechyběla ani zahraniční účast od přátel ze Slovenska, kdy obě družstva přijela už o den dříve, aby byli všichni řádně odpočinutí.

Při slavnostním zahájení přišel pozdravit a popřát  hodně štěstí všem soutěžícím generální ředitel HZS brigádní generál Drahoslav Ryba, místostarosta města Josef Komínek a starosta sboru dobrovolných hasičů ve Velkém Meziříčí Miroslav Jágrik.

Na trávě pak soutěžila družstva na dvou stavech. Ani rozhodčí nenechali nikoho chladným. Trestné body padaly jako o závod. Naštěstí, jako vždy byly druhé pokusy, ve kterých se družstva podobných chyb vyvarovala. V kategorii profesionálních hasičů se dařilo družstvu HZS Královéhradeckého kraje, i když je v prvním pokusu neminuly trestné body. V tom druhém si chlapi čas vylepšili a umístili se na zaslouženém prvém místě. V kategorii mužů mezi dobrovolnými hasiči se nejlépe vedlo družstvu SDH Vlčnov. Druhým pokusem si hasiči svůj útok sice vylepšili, aby bylo jim připsáno 5 trestných bodů. Nakonec si ale pohár za zlaté místo přece jen odvezli. Družstvo DHZ Mier Spišská Nová Ves – SVK se jako jediní dostali s útokem pod 50 vteřin. V prvním pokusu si připsali trestné body, ale druhý pokus vylepšili jak časem, tak čistým políčkem trestných bodů.

Ženskou kategorii ovládly domácí ženy SDH Velké Meziříčí, o celých 20  vteřin předběhly své soupeřky DHZ Mier Spišskou Novou Ves – SVK a získaly tak právem putovní pohár.

Kvůli špatnému počasí, se bohužel musela zrušit štafeta 8x50 metrů, kterou mají některá družstva v oblibě. Slavnostní vyhlášení bylo přesunuto do budovy školy. Na starosti si je vzal trenér družstva žen Stanislav Kratochvíl st., Miroslav Jágrik a Jiří Bláha. Odměněna byla všechna družstva, ale i rozhodčí, kteří neodjeli před deštěm a dál soutěžní výkony kontrolovaly a hodnotili.

Všem, kteří na soutěži spolupracovali děkujeme, zvláště potom SDH Velké Meziříčí, všem organizátorům, technické četě, zdravotní službě a pomocníkům a pomocnicím ve stáncích.

Složení družstva

Velitelka:        Monika Bernatová (dnes již Rajmová)

Členky:           Lucie a Veronika Sedlákovy, Šárka Vítková, Petra Žejšková, Radka Křikavová, Šárka Lázničková, Barbora Klapalová, Jana Kratochvílová a Michaela Bernatová.

Zvláštní poděkování zaslouží nejmladší členka, Klárka Horká (1 měsíc), která nás přijela podpořit a samozřejmě jejím rodičům Markétce a Filipovi ♥

Fotky zde:

http://damomilu.rajce.idnes.cz/O_pohar_starosty_mesta_Velke_Mezirici_CTIF/

Michaela Bernatová, SDH Velké Meziříčí

 

plakat chp-2017