Domů » Zprávy ze SH ČMS » Tisková zpráva o spolupráci mezi Vysokou školou manažerské informatiky, ekonomiky a práva a Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Kontakt

SH ČMS

Římská 2135/45

121 07 Praha 2


Telefon: 222 119 501
Fax: 222 119 507
Email: kancelar@dh.cz

IČ: 00442739

DIČ: CZ00442739

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes20
mod_vvisit_counterVčera145
mod_vvisit_counterTento týden1927
mod_vvisit_counterMinulý týden1153
mod_vvisit_counterTento měsíc20
mod_vvisit_counterMinulý měsíc7020
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096100193
Tisková zpráva o spolupráci mezi Vysokou školou manažerské informatiky, ekonomiky a práva a Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska Tisk
Úterý, 01 Duben 2014 07:56

 Po vzájemné dohodě, vedeni snahou o prohlubování vazby mezi teorií a praxí, školstvím a občanským sdružením a k navázání těsnějších vzájemných vztahů VŠMIEP a SH ČMS uzavřely obě smluvní strany Smlouvu o vzájemné pomoci. Na jejím základě SH ČMS například poskytne témata bakalářských a seminárních prací a umožní exkurze vybraných skupin studentů nebo pedagogů do zařízení sdružení a bude zvát představitele a pedagogy VŠMIEP na vybrané akce.

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

VŠMIEP pak bude mimo jiné propagovat SH ČMS, nabídne jejím členům možnost zvýhodněného studia, bude spolupracovat na vypracování projektů a zvát členy a funkcionáře SH ČMS na své akce, jakými jsou například odborné semináře, školení či konference.

V současné době jsou zahájeny dva projekty, které se realizují ve vzájemné spolupráci našich organizací. Prvním je projekt platformy pro elektronické vzdělávání pro členy SH ČMS, který je realizován jako bakalářská práce ve spolupráci s Ústřední odbornou radou pro vzdělávání SH ČMS. Druhý projekt si pak klade za cíl modernizovat výpočetní techniku a související technologie v prostorách ústředí SH ČMS tak, aby tato technika odpovídala moderním standardům používání, komfortu a také bezpečnosti. V plánu je pak realizace dalších projektů, a to nejen z oblasti informatiky.

Jsme přesvědčeni, že vzájemná spolupráce přinese SH ČMS nové možnosti zejména v oblasti informačních technologií a vzdělávání, ale také v dalších oblastech, ve kterých se VŠMIEP angažuje. Pro VŠMIEP, jejíž někteří pedagogové jsou sami členy SH ČMS, pak budou hlavním přínosem zajímavá témata pro výzkumnou činnost či bakalářské práce, možnost zapojit se do činnosti SH ČMS a v neposlední řadě pak dobrý pocit z pomoci organizaci s bohulibým a společensky vysoce prospěšným oborem činnosti.

 

 

plakat chp-2017