Domů » Reprezentace » Reprezentace dorostu v PS » První letošní soustředění reprezentace dorostenek
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes20
mod_vvisit_counterVčera174
mod_vvisit_counterTento týden931
mod_vvisit_counterMinulý týden1274
mod_vvisit_counterTento měsíc4625
mod_vvisit_counterMinulý měsíc7212
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096035301
První letošní soustředění reprezentace dorostenek Tisk
Úterý, 21 Leden 2014 11:31

Letos jsme se poprvé sešli na soustředění 4. - 5. 1. 2014 v Příbrami, kde je krytá věž. Zatímco jedna kategorie trénovala na věžích, další dvě byly v tělocvičně. Tam jsme se s děvčaty zaměřily na posilování formou cvičení na stanovištích. Hodně času jsme věnovaly protahování, neboť to je potřeba při každém tréninku. Pro zpestření jsme zařadily různé míčové hry s měkkou kostkou a štafetové soutěže. Také jsme si zkontrolovaly fyzičku  měřením leh-sedů a člunkového běhu. Holky měly z minulého soustředění od Zbyňka za úkol odstranit nedostatky v technice. Některým se to podařilo lépe, některým méně. Je znát velký posun dopředu hlavně v nejstarší kategorii, kde jsou holky hodně fyzicky zdatné. Skloubit techniku na věži, posilování a atletické tréninky se holkám daří. Je vidět i práce trenérů, se kterýma holky trénují doma. Za to bychom chtěli trenérům poděkovat.

 

01 02 03 04 05

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

Aktualizováno Středa, 24 Únor 2016 15:43
 
Banner

plakat chp-2017