Domů » Školy a centra » ÚHŠ v Jánských Koupelích » Junior univerzita má 64 studentů
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes87
mod_vvisit_counterVčera187
mod_vvisit_counterTento týden867
mod_vvisit_counterMinulý týden1241
mod_vvisit_counterTento měsíc87
mod_vvisit_counterMinulý měsíc5715
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096036478
Junior univerzita má 64 studentů Tisk
Pondělí, 04 Listopad 2013 13:56

alt

V sobotu 2. listopadu 2013 proběhla v aule Vysoké školy báňské- Technické univerzity Ostrava slavnostní imatrikulace prvních studentů Junior univerzity – vzdělávání mladých záchranářů.

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

Slavnostního aktu se mimo jiných účastnili děkan Fakulty bezpečnostního inženýrství VŠB-TU Ostrava Profesor Pavel Poledňák, který zvláště ocenil iniciativu doc. Miloše Kvarčáka, který spolu s ředitelem ÚHŠ Jánské Koupele Ing. Janem Kargrem stál u zrodu ojedinělé akce.

Ústřední hasičská škola SH ČMS v Jánských Koupelích ve spolupráci s Fakultou bezpečnostního inženýrství VŠB-TU Ostrava, Střední školou techniky a služeb Karviná a Krajským sdružením hasičů Moravskoslezského kraje a také s Hasičským záchranným sborem MSK realizuje dvousemestrální vzdělávání děvčat a chlapců základních škol Moravskoslezského kraje, kteří jsou většinou členy sborů dobrovolných hasičů. Studium mladých záchranářů podporuje celospolečenskou významnost poslání hasičů v našem kraji a celé zemi a současně podporuje technické vzdělávání mladé generace. Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

Do projektu se přihlásily děti ze všech okresů Moravskoslezského kraje a náměstkyně hejtmana Věra Pálková srdečně poděkovala všem, kteří vše velmi dobře připravili. Řekla, že „ je to nádherná cesta, jak si vychovat příští studenty oboru požární ochrany.“

Josef Nitra,

foto autor

 

 

plakat chp-2017