Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes126
mod_vvisit_counterVčera300
mod_vvisit_counterTento týden1221
mod_vvisit_counterMinulý týden1279
mod_vvisit_counterTento měsíc820
mod_vvisit_counterMinulý měsíc5612
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096112303
Potřetí společně Tisk
Pátek, 23 Srpen 2013 07:05

Městský stadion v Mladé Boleslavi už od čtvrtka 22. srpna 2013 začal patřit dobrovolným a profesionálním hasičům, kteří až do neděle 25. srpna 2013 budou zápolit na svém společném mistrovství republiky v požárním sportu. Pro Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je letošní sportovní svátek o to významnější, že je to celorepublikové klání v pořadí šedesáté. Mistrovství se účastní také borci z České a Moravské hasičské jednoty.

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

Ve čtvrtek bylo nejživěji na tréninkovém fotbalovém hřišti, na kterém vyrostla cvičná věž. Tréninky pokračovaly také už od pátečního rána. A od 13 hodin začíná první soutěžní disciplina - výstup do čtvrtého podlaží cvičné věže. V celkové kvalifikaci si zatím nejlépe vedli Milan Bobek (Chyše), Tomáš Vlček (Lhenice) a Petr Vaculín (Veselá). Jak soutěž dopadne se už dozvíme večer, kdy bude po slavnostním zahájení mistrovství vyhlášení výsledků v plánovaném čase 17.30 - 18.30 hodin. Zároveň v průběhu dne probíhají tréninky v běhu na 100 metrů s překážkami a tréninky družstev v požárním útoku. 

Přímý přenos hasičské televize FireTV.cz  začne přibližně ve 12.45 hodin.

http://www.youtube.com/watch?v=ecNZ0zlOw8o&;

 

plakat chp-2017