Domů » Reprezentace » Reprezentace mužů v PS » Reprezentace ČR dobrovolných hasičů
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes79
mod_vvisit_counterVčera210
mod_vvisit_counterTento týden1246
mod_vvisit_counterMinulý týden1207
mod_vvisit_counterTento měsíc2453
mod_vvisit_counterMinulý měsíc5814
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096044658
Reprezentace ČR dobrovolných hasičů Tisk
Čtvrtek, 13 Červen 2013 06:34

Reprezentace SH ČMS - U23 je mistrovství světa juniorů v požárním sportu v ruské Jaroslavli. Každý den budete moci sledovat aktuální informace přímo od zdroje na facebooku. https://www.facebook.com/sdruzenihasicu. Reprezentace už má za sebou první disciplínu a sice výstup na věž, ve které jsme v součtu obsadili očekávané 4. místo za Rusy, Bělorusy a Kazachy. Tým pracoval jako stroj a brali jsme 5 patnáctek a jednu nízkou šestnáctku. Za zmínku stojí skvělý výkon Kuby Zajana, který zašlápl desku ve čtvrtém podlaží v čase 15,42 a Adama Hrbáče, který jako věžař specialista splnil svůj úkol a zaběhl nejlepší čas z Čechů - 15,35.

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

Aktualizováno Čtvrtek, 13 Červen 2013 06:48
 

plakat chp-2017