Domů » Reprezentace » Reprezentace dorostu v PS » Dorostenecká reprezentace naplno trénuje
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes19
mod_vvisit_counterVčera174
mod_vvisit_counterTento týden930
mod_vvisit_counterMinulý týden1274
mod_vvisit_counterTento měsíc4624
mod_vvisit_counterMinulý měsíc7212
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096035300
Dorostenecká reprezentace naplno trénuje Tisk
Pondělí, 29 Duben 2013 11:22

Dorostenečtí reprezentanti mohli díky jarnímu počasí konečně naplno využít možností areálu v Ostravě – Porubě. Kromě nácviku zdolávání věže se kluci poprvé pustili do kolektivních disciplín.

Požární útok je na mistrovství specifický, protože v dorostenecké kategorii probíhá jen v šesti lidech, na jednu savici s DIN spoji a oba proudaři běží jen na jednu céčkovou hadici. U štafet jsou asi nejsložitějšími úseky domečky a hašení. Domky má na starosti střední kategorie, takže přes ně létali Honza Gášek, Marek Peterek a Dan Klvaňa. Ze starší kategorie se v roli „hasmenů“ střídali Matěj Krayzel, Jarek Burda a Honza Vyvial. Že je to úsek složitý a nebezpečný, určitě potvrdí Matěj, který po druhém zahašení vypadal, jakoby usnul v solárku.

Nedělní program zpestřil improvizovaný závod na věži před prvními diváky, kterými byly dívky, chystající se na odpolední výběr reprezentace dorostenek.

Karel Švéda

 

Celá fotogalerie zde: http://kayas.rajce.idnes.cz/2013_-_Repre_-_Ostrava_-_duben/

 

01 02 03 04 05 06

 

 

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

 
Banner

plakat chp-2017