Domů » Reprezentace » Reprezentace dorostu v PS » První jarní soustředění dorostenecké reprezentace
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes41
mod_vvisit_counterVčera174
mod_vvisit_counterTento týden952
mod_vvisit_counterMinulý týden1274
mod_vvisit_counterTento měsíc4646
mod_vvisit_counterMinulý měsíc7212
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096035322
První jarní soustředění dorostenecké reprezentace Tisk
Pondělí, 08 Duben 2013 10:17

Je tu duben a dorostenecká reprezentace nezahálí. Kluci se pilně připravují na start nové sezóny, která již klepe na dveře. Většina kluků mladší a střední kategorie si zpestřila zimní přípravu účastí na Ostravsko-Beskydských šedesátkách. Že mají trenéři dobrý výběr a že kluci na sobě pracují dokázalo, že v první desítce se jich umístilo osm a stupně vítězů zaplnili komplet. Vyhrál Radim Blizňák před Michalem Brodackým a Michalem Lejskou.

Vítkovický tunel kluci samozřejmě nevynechali ani při posledním srazu a díky sněhové záplavě, která ze přehnala přes Ostravsko byli rádi, že tuto možnost mají a mohou si tak vyzkoušet překážky ještě dřív, než sněhová nadílka zmizí.

Pozvání dostal i „miniteam“, což jsou kluci ve věku kolem 12 let, jejichž čas by měl přijít v následujících letech, ale už teď ukazují, že to s požárním sportem myslí vážně. Jejich pokroky jsou vidět na každém srazu nejvíc a všichni doufáme, že snaha klukům vydrží.

Došlo taky na tradiční "tužení kolektivu" a v sobotu večer proběhnul turnaj v minigolfu.

 

Karel Švéda

 

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17

 

 

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

 
Banner

plakat chp-2017