Domů » Reprezentace » Reprezentace mužů v PS » Soustředění reprezentace dobrovolných hasičů Příbram 7. - 11. 11. 2012
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes42
mod_vvisit_counterVčera174
mod_vvisit_counterTento týden953
mod_vvisit_counterMinulý týden1274
mod_vvisit_counterTento měsíc4647
mod_vvisit_counterMinulý měsíc7212
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096035323
Soustředění reprezentace dobrovolných hasičů Příbram 7. - 11. 11. 2012 Tisk
Pondělí, 12 Listopad 2012 11:19

Po dlouhém závodním období jsme se sjeli do Příbrami, abychom se opět potrápili na věži a zlepšili své lezecké dovednosti. Velkým problémem byla účast, kdy se nás sice sjelo první den patnáct, ale poslední den soustředění nás z různých důvodů zbylo už jen devět.

 

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

Mimo cvičné věže jsme se byli podívat do příbramských dolů a vodních šachet, kde se těžilo stříbro a olovo a nevynechali jsme ani fázi v místním fitness klubu Oxygen, kde nás slečna neúnavně unavovala cvičením s prvky kick-boxu. Bohužel s námi tentokrát nemohla jet naše Jíťa se svými zlatými ručičkami, tak jsem rehabilitaci doháněli alespoň v bazénu.

 

Co se týče samotného lezení, je vidět, že kluci jdou do sebe a začíná se technika upravovat každému na míru (nebo na Míru, trenére?). Na druhý přičel nabíhá již každý z nás, kromě Míši a Standy, kteří se soustředění nezúčastnili, a i to se projevilo v závěrečné fázi, kdy se lezli ve dvojicích měřené stěny. Čtyři borci dokázali zalézt stěnu pod 10 s. Za zmínku určitě stojí i výkon sedmnáctiletého Péti Grassla, který na věži lezl poprvé na posledním soustředění v Havlíčkově Brodě (konec září) a na konci tohoto došlápl za parapet třetího okna v čase pohybujícím se kolem 12,5 s.!!!

Poslední den jsme si každý, tak jako minulý rok, sedli s trenérem a probrali jsme tréninkové plány nejen do dalšího soustředění, ale předběžně až do samotné sezóny a vězte, že naše zima nebude žádné leháro v teplíčku u krbu, ale pořádná dřina, kterou pak jistojistě po zásluze proměníme na závodech v přední a nejpřednější umístění.

Ve středočeském horním městě se opět, věřím v plném počtu,  sejdeme v lednu.

Reprezentace dobrovolných hasičů

Aktualizováno Pondělí, 12 Listopad 2012 11:31
 

plakat chp-2017