Domů » Reprezentace » Reprezentace mužů v PS » Soustředění reprezentace dobrovolných hasičů v PS v Havlíčkově Brodě
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes19
mod_vvisit_counterVčera174
mod_vvisit_counterTento týden930
mod_vvisit_counterMinulý týden1274
mod_vvisit_counterTento měsíc4624
mod_vvisit_counterMinulý měsíc7212
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096035300
Soustředění reprezentace dobrovolných hasičů v PS v Havlíčkově Brodě Tisk
Čtvrtek, 11 Říjen 2012 06:34

Koncem září jsme se soustředili v Havlíčkově Brodě. Zaměřili jsme se především na první patro věže s výhozem, na zápich a na požární útoky. Soustředění se pro nemoc nemohl zúčastnit Michal Bulín. Do reprezentace byli navíc přijati další dva členové a sice Jakub Těšický a Petr Grassl. Úvodem trenéři shrnuli naše výsledky od šampionátu v Plovdivu a vězte, že toto shrnutí nebylo vysvědčením, které bychom si mohli dát za rámeček.  Měli jsme opravdu na čem pracovat.

 

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

 

Co se týče výstupu na věž, tak většina kluků přijalo výzvu a začali se učit lézt do prvního patra z druhého přičle žebříku, oproti - v českém požárním sportu zažitém - přičli prvním. Myslím, že kluci to pobrali bleskurychle a že to je velký krok kupředu a mnozí se již statně poprali i se zápichem.

Postavili jsme dvě sestavy ve kterých jsme trénovali královskou disciplínu. Zprvu nám dělalo problém dokončit alespoň jeden útok kvůli nejrůznějším chybičkám. Nicméně tyto se pak vypilovali a začali jsme dávat čas za časem a výsledky se mnohdy rovnali rekordním hodnotám.

Během soustředění jsme měli možnost se utkat z prvoligovými hráčkami volejbalu. Sestavil jsme dream team a i přes vešekerou snahu jsme shořeli jako cár papíru. Snad jediné štěstí je, že naše volejbalové (ne)umění k běhání s žebříkem nepotřebujeme.

Po celé soustředění jsme přebývali na chalupě nedaleko Brodu u trenéra Prodyho. Zde se o nás perfektně postarali Prodělalova děvčata. Spali jsme zde ve spacácích na matracích rozmístěných po celém patře chalupy. To dodalo skvělou přátelskou atmosféru, která panovala nejen ve dne, ale i po večerech u grilu a kytary.

Do příštího soustředění, které se bude konat v listopadu v Příbrami, máme za úkol především lézt, abychom nezapomněli to, co do nás trenéři celý týden mermomocí tloukli.

 

Vaše drahá Reprezentace J

Aktualizováno Čtvrtek, 11 Říjen 2012 07:53
 

plakat chp-2017