Domů » Reprezentace » Reprezentace mužů v PS » Jsme stříbrní z MS do 23 let !!!
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes36
mod_vvisit_counterVčera174
mod_vvisit_counterTento týden947
mod_vvisit_counterMinulý týden1274
mod_vvisit_counterTento měsíc4641
mod_vvisit_counterMinulý měsíc7212
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096035317
Jsme stříbrní z MS do 23 let !!! Tisk
Středa, 11 Červenec 2012 12:27

 

Reprezentace ČR do 23 let se sešla v pondělí 18. 6. 2012 ve 14:00 v Brně. Naložili jsme věci do autobusu a vyrazili na cestu do bulharského Plovdivu, vzdáleného od Brna okolo 1200 km. Cesta probíhala v pořádku, bez jakýchkoliv komplikací. Nálada byla výborná. Do Plovdivu jsme dorazili cca v 9 hodin ráno následujícího dne. Ubytování jsme byli v nádherném hotelu Aqualend s aquaparkem.

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

 

První den jsme využili k odpočinku po náročné cestě a k aklimatizování. Spoustu z nás navštívilo aquapark.

Druhý den nám začaly tréninky všech disciplín, každé družstvo mělo na trénink patnáct minut. Spoustu kluků si stěžovalo na tvrdý tartan o kterém jsme s legrací říkali že se jedná snad o nejstarší tartan v Evropě. Moc nám také nevyhovoval zápich.

Třetí den mistrovství už to začlo. Nervozita stoupala, protože se blížil start výstupu do 4. podlaží cvičné věže. Jakožto začátečníci v této disciplíně jsme nečekali zázraky. K naší velké radosti zaběhli patnáctkové časy Petr Kuchařík a Vojta Vavrečka. Do součtu družstva ještě přispěli šestnáctkovými časy Michal Bulín, Pepa Mládek a Standa Paulíček. Poslední zapsaný čas pro družstvo bylo 17,01 od Petra Vaculína.

Odpoledne od 16:00 nás čekalo slavnostní zahájení MS, následovaly finálové rozběhy na věži. Do finálových rozběhů se probojoval z naší reprezentace pouze Petr Kucharčík, který rozhodně nezklamal.

Čtvrtý den a nás čeká běh na 100 m s překážkami. V součtu samé šestnáctkové časy, 16,5 průměr družstva, celkový součet 99:09, čtyři zástupci ve finálových rozbězích a první místo v této disciplíně. Zdaleka ale ještě nekončíme výčtem úspěchů. František Kunovský se stal mistrem světa!!! Vícemistrem Jiří Volf a Radek Šuba si odvezl bronzovou medaili. Obrovský úspěch, obrovská radost, slzy štěstí.

Odpoledne nás čekaly štafety. První štafeta ve složení Josef Mládek - domeček, Franta Kunovský - bariéra, Vojtěch Vavrečka - Hadice a Petr Vaculín - hašení, zaběhla čas 59,77 a brala stříbrné medaile. Druhá štafeta ve složení Standa Paulíček, Kuba Zajan, Jirka Volf a Michal Bulín po problémech na rozdělovači a na hašení na medaili bohužel nedosáhla.

Před požárním útokem, který nás čekal v sobotu, jsme tedy byli na krásném druhém místě o pouhý bod před Běloruskem.

Sobotní požární útoky byly jedinou černou tečkou MS. Disciplíně, ve které patříme k nejlepším na světě. Oba dva pokusy jsme chybovali na savicích, proto šla pozdě voda, a nakonec "až druhé" místo.

V celkovém hodnocení jsme obsadili druhé místo, za vítězným týmem z Běloruska.

Sobotu jsme zakončili vyhlášením v hotelu s rautem a živou hudbou. Večer jsme ještě poseděli a chystali se na nedělní cestu domů. Cesta proběhla opět v pořádku.

Děkujeme celé výpravě, trenérům, fanouškům.

Za reprezentaci Vojtěch Vavrečka

Aktualizováno Středa, 11 Červenec 2012 12:41
 

plakat chp-2017