Domů » Školy a centra » ÚHŠ v Bílých Poličanech » Kurzy pro vzdělavatele zdarma
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes95
mod_vvisit_counterVčera187
mod_vvisit_counterTento týden875
mod_vvisit_counterMinulý týden1241
mod_vvisit_counterTento měsíc95
mod_vvisit_counterMinulý měsíc5715
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096036486
Kurzy pro vzdělavatele zdarma Tisk
Čtvrtek, 10 Květen 2012 16:16

Krajské sdružení hasičů Královéhradeckého kraje ve spolupráci s občanským sdružením Arrows připravilo pro zájemce 2 typy kurzů:

1)      Kurz Lektor první pomoci v ochraně obyvatelstva v rozsahu 100 hodin, který poskytne komplexní znalosti a dovednosti v poskytnutí první pomoci, včetně získání osvědčení Zdravotník zotavovacích akcí

2)      Kurz Lektor vůdce malého plavidla v ochraně obyvatelstva, jehož frekventanti se naučí ovládat nemotorová a motorová plavidla a budou připraveni ke složení zkoušky Vůdce malého plavidla

 

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

 

Vzhledem k tomu, že jde o kurzy dotované z prostředků Evropské unie, je účast na těchto kurzech zcela ZDARMA, účastníkům je navíc hrazeno ubytování a stravování.

Jde o naprosto unikátní nabídku, která se v dalších letech vzhledem k finanční situaci v EU nebude opakovat.

Na kurzy můžete vyslat jako obec velitele nebo zástupce velitele JSDHO a dále členy, kterým potvrdíte, že vystupují jako lektoři (vzdělavatelé) v jakékoliv oblasti (vedoucí mládeže, preventista apod.).

Dalšími možnými účastníky jsou pracovníci IZS a pracovníci obecního či městského úřadu, pokud potvrdíte, že vystupují jako lektoři v jakékoliv oblasti.

Tuto informaci můžete pochopitelně přeposlat všem potenciálním účastníkům nebo vysílacím organizacím, u kterých předpokládáte možný zájem.

Další informace naleznete v přiložené informační skládačce a na internetových stránkách projektu:

http://projekt-most.cz/nvl-hk

Jakékoliv dotazy směřujte na

Kancelář projektů MOST

Tel. 739 218 561

E-mail: nvl-hk@email.cz

 

Aktualizováno Středa, 09 Květen 2012 16:20
 

plakat chp-2017