Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Kontakt

SH ČMS

Římská 2135/45

121 07 Praha 2


Telefon: 222 119 501
Fax: 222 119 507
Email: kancelar@dh.cz

IČ: 00442739

DIČ: CZ00442739

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes205
mod_vvisit_counterVčera185
mod_vvisit_counterTento týden586
mod_vvisit_counterMinulý týden1207
mod_vvisit_counterTento měsíc1793
mod_vvisit_counterMinulý měsíc5814
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096043998
Záznam z 17. 5. 2011 Tisk
Středa, 05 Říjen 2011 10:39

Záznam z řádného jednání Vedení SH ČMS konaného dne 17. 5. 2011 v Přibyslavi.

 

Přítomni:  starosta SH ČMS Ing. Karel Richter, náměstkové starosty SH ČMS Ing. Monika Němečková, Doc. Ing. Václav Liška, Ing. Jan Karger, Lubomír Janeba, Ing. Markéta Stržínková, Ing. Jaroslav Salivar, poradce starosty Ing. Ivan Jirota,  ředitel Kanceláře            SH ČMS  Ing. Jan Aulický.

Přizván: Jiří Pátek, ředitel CHH Přibyslav , Ing. Oldřich Lukš, president AVHZSP

Omluven: předseda ÚKRR PhDr. Josef Juráň,

 

Jednání Vedení SH ČMS bylo svoláno v řádném termínu dle plánu práce SH ČMS.

1) Zahájení

Zahájil starosta Ing. Richter, přednesl přítomným program a požádal o připomínky a náměty. Vedení program schválilo.

 

2) Kontrola plnění usnesení

- Ing. Richter zhodnotil kontrolu plnění usnesení, kde konstatoval, že usnesení se daří plnit.

 

■  Vedení k tomuto materiálu nemělo žádné další připomínky

3) Hodnocení SS OSH

Starosta prošel záznam z jednání SS OSH a zhodnotil jednotlivé diskuse. V podstatě všem diskutujícím bylo postupně odpovězeno na jednání SS OSH, ale přesto je zapotřebí odpovědět Ing. Schulzovi a p. Miksánkovi. Jinak SS OSH proběhlo na dobré úrovni i když problematika projednávání byla velice náročná. Je zapotřebí poděkovat všem, kteří se na jednání podíleli a starostům OSH za disciplínu.

 

■  Vedení SH ČMS uložilo Ing. Stržínkové vypracovat odpověď na diskusní příspěvek      Ing. Schulze a Ing. Miksánka pro jednání VV SH ČMS. 

4) Příprava jednání VV SH ČMS

-  Ing. Richter přednesl návrh pozvánky na jednání VV SH ČMS, který se dle plánu práce má konat 16. 6. 2011 v Přibyslavi.  Vedení diskutovalo o programu a doporučilo doplnit bod k problematice hasičského sportu.

 

■  Vedení schválilo pozvánku k jednání VV SH ČMS.

 

5) Příprava VVH SDH

- Ing. Aulický informoval, že materiál připravuje vedoucí ÚORVO.

 

■  Vedení uložilo p. Janebovi  připravit materiál k VVH k jednání VV SH ČMS.

7) Informace členů vedení – různé

- Ing. Aulický přednesl vedení SH ČMS žádost KSH Jihomoravského kraje o finanční půjčku k pokrytí specializačních kurzů lektorů ochrany obyvatelstva.

 

■  Po velké diskusi vedení uložilo Ing. Stržínkové vypracovat zamítavé stanovisko s tím, že není možné bez předchozího projednání s SH ČMS jít do takto rizikového a finančně náročného projektu a nemít zabezpečeny vlastní zdroje. Vedení dále uložilo Ing. Stržínkové a Ing. Jirotovi připravit  metodickou informaci jak postupovat v případě projektů s vlastními finančními zdroji.

 

- Ing. Richter informoval o dopisu MV ČR, který kriticky hodnotí archiv v CHH Přibyslav. K problematice je svolána schůzka na 1.6. 2011 do Přibyslavi.  Problematika se musí co nejdříve vyřešit a bude zapotřebí přijmout jednu pracovní sílu do archivu.

 

■  Vedení vzalo informaci na vědomí

 

- Ing. Aulický přednesl vedení odpověď předsedy sdružení Hasiči Česká republika k neoprávněnému používání velkého znaku SH ČMS. V podstatě s nařčením nesouhlasí a symbol SH ČMS bude nadále používat.

 

■  Po diskusi Vedení konstatovalo, že se celá věc projedná na VV SH ČMS.

 

-  Ing. Richter informoval, že se připravuje dohoda s CTIF o spolupráci a  spolufinancování činnosti archivu CTIF a výstavy CTIF na stálé výstavě požární ochrany v Přibyslavi. V současné době se překládá smlouva.

 

- Ing. Němečková informovala o přípravách reprezentace dorostu na mezinárodní hry dorostu v Petrohradu. Dále nastínila problematiku nově vzniklého Českého svazu požárního sportu a odlivu talentované mládeže s SH ČMS do tohoto svazu. Problémem je, že se tento svaz sám delegoval jako zástupce všech sportovců v požárním sportu na mezinárodním i vnitrostátním poli, a to je pro naše sdružení, kde se požárnímu sportu věnuje přes 80 000 členů, nemyslitelné. Celá věc se musí co nejdříve vyřešit.

 

■  Po diskusi Vedení konstatovalo, že se je zapotřebí vyvolat jednání s GŘ HZS a ČNV CTIF a začít řešit situaci na pili požárního sportu a zastupování ČR na mezinárodní rovni.

 

Jednání vedení navštívil Ing. Oldřich Lukš, president asociace velitelů HZS podniků, který přišel poděkovat za spolupráci na úseku požární ochrany a při pořádání různých akcí. Jako výraz poděkování  udělil vybraným členům vedení pamětní medaili k 10. výročí založení AVHZSP.

 

 

Jednání Vedení ukončil starosta Ing. Karel Richter, který poděkoval všem za vstřícné jednání.

 

Zapsal dne 17. 5. 2011  Ing. Jan Aulický

 

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

Aktualizováno Středa, 17 Říjen 2012 11:51
 

plakat chp-2017