Domů » Soutěže » Mládež » Projekt "Soustředění dorostu" » Tréninkový kemp dorostu v Bludově
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes203
mod_vvisit_counterVčera328
mod_vvisit_counterTento týden531
mod_vvisit_counterMinulý týden2092
mod_vvisit_counterTento měsíc6981
mod_vvisit_counterMinulý měsíc9974
mod_vvisit_counterOd 25.9.20095810101
Tréninkový kemp dorostu v Bludově Tisk
Pátek, 03 Červen 2011 14:54

Když jsem loni v Bludově uspořádal první ročník tréninkového kempu pro dorost, říkal jsem si, že podruhé do takové akce nejdu. Jenže rok se s rokem sešel a my jsme znovu v Bludově na tartanovém oválu. A aby nechybělo, tak letos ještě o den déle, protože jsme využili Velikonočních prázdnin.

Bludov

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

Počasí jsem ale letos vybral perfektně, takže místo zimních bund byly v akci spíš trička a kraťasy, někteří chytali první letošní bronz. A že to v Bludově jde, dokazovaly spálená ramínka slečen a vypálené okraje triček na rukách pánů.

Bludov

Trenérská sestava byla podobná té loňské, tedy pan překážkář David Grůza, děličový pánbíček Kuba Paulíček a taťka začátečníků Zdenda Hlavinka. U děvčat Danča Michailidisová s Pavčou Sovadinovou a naše „Krleša“ Šenkyříková.

Bludov

A od rána už to jelo. Rozcvička, atletická abeceda, překážky, rozdělovače a znovu a znovu. Holek bylo na tři party a kluků dokonce na čtyři. Od začátečníků až po (J)Elitní tým. Trenéři pobíhali po place, drezírovali svoje svěřence a já vše fotil a točil a staral se o doplňování energie, pitíčko a papání.

Bludov

Večer jsme pro regeneraci zvolili výjezd do sousedního Šumperka, kde jsme využili krytý bazén a saunu a ráno Kuba Paulíček něco popovídal o teorii, rozcvičování, trénování a posilování.

Bludov

Sobotní dopoledne opět patřilo překážkám, které se pilovaly do úmoru, taky jsme si prohlídli materiál, který kluci a holky používají a pomohli s jeho drobnými úpravami. Odpoledne pak proběhnul kontrolní závod, kde si každý vyzkoušel svoji aktuální formu, aby se měl na jaře od čeho odpíchnout a teď už zbývá jen nasazené časy překonávat. Z kluků byl nejrychlejší Standa Paulíček před Kubou Duškem a Honzou Flídrem u holek byla nejrychlejší Andrea Frgálová před Martinou Pekrovou a Martinou Mertovou.

V neděli dopoledne už bylo vidět, že všichni už jsou hodně unavení, přesto si každý ještě naložil podle svého uvážení a hlavně probíhaly konzultace s trenéry, protože každý už sám dobře věděl, kde ho takříkajíc „tlačí bota“.

Celkově se akce určitě vydařila a všechno proběhlo v pohodě a to i díky spolupráci se Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska a významné pomoci Krajského sdružení hasičů  Olomouckého kraje, KÚ Olomouckého kraje, SDH Bludov, SDH Brníčko a našich partnerů Hatech a Big Shock. Tak zase za rok?

Karel Švéda, předseda Asociace požárního sportu

 

 

 

 
Banner

plakat chp-2017