Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Kontakt

SH ČMS

Římská 2135/45

121 07 Praha 2


Telefon: 222 119 501
Fax: 222 119 507
Email: kancelar@dh.cz

IČ: 00442739

DIČ: CZ00442739

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes192
mod_vvisit_counterVčera185
mod_vvisit_counterTento týden573
mod_vvisit_counterMinulý týden1207
mod_vvisit_counterTento měsíc1780
mod_vvisit_counterMinulý měsíc5814
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096043985
Zápis z 25. 3. 2011 Tisk
Pondělí, 02 Květen 2011 10:29

 

Přítomni: viz prezenční listina

 

Pořad jednání dle programu (viz pozvánka)

 

Jiří Pátek přivítal přítomné, omluvil nepřítomné členy a krátce vzpomenul dvou nedávno zesnulých významných funkcionářů Dr. Řepiského a pana Aulického. Přivítal také zástupce vedení SH ČMS prof. Lišku.

 

1)      Prof. Liška informoval o dění v rámci SH ČMS (Pyros v Brně v květnu, účast na mezinárodních soutěžích, snížení dotací na činnost SH ČMS, vznik ústřední odborné rady hasičských soutěží, činnost pracovní skupiny pro změnu stanov SH ČMS a navazujícíh předpisů) a představil publikaci Hasičské pozvánky.

 

2)      Jiří Pátek informoval, že výroční zpráva SH ČMS prozatím nebyla schválena, a představil výroční zprávu CHH. Zmínil všechny důležité aktivity CHH v roce 2010 (hospodářská situace CHH, zakoupení bramborárny jako potencionálního depozitáře pro techniku, účast na Litoměřických slvanostech, výstava u příležitosti sjezdu SH ČMS, univerzita třetího věku, MOST, zasloužilí hasiči, a další). Informoval o navázání spolupráce s muzeem ve Zbirohu a o připravení pasu hasičských muzeí. Při té příležitosti vyjásřil spolu s prof. Liškou zvláštní poděkování paní Jarmile Bohdálkové za přípravu projektu pasu hasičských muzeí.

 

3)       Stanislav Bárta informoval o změnách v Archivu CHH, realizaci EPS a dalším postupu při naplňování akreditace. Dále informoval o chystané schůzce zástupců CTIF ohledně úprav expozice CTIF a dalšího fungování archivu CTIF.

 

4)      Stanislav Bárta informoval o připravovaných XIX. mezinárodních rozhovorech, které proběhnou na podzim v Přibyslavi na téma tělocvičné hasičské spolky. Prozatím je přihlášeno 25 zahraničních účastníků.

 

5)      Jiří Pátek otevřel rozpravu na téma spolupráce mezi hasičskými muzei. Deklaroval otevřenost a připravenost ke spolupráci a vyslovil záměr znovu navštívit vybraná hasičská muzea a zintenzivnit vzájemné kontakty. Dalším debatovaným problémem byly restaurátorské postupy při opravách staré techniky. Existuje metodika od pana Šimanovského a dále je možnost konzultací s restaurátorkou CHH paní Mackovou. Zástupci ÚOR se shodli především na důležitosti citlivého přístupu. CHH se do budoucna nebrání zpracování nezávazného metodického návodu

 

6)      Hanuš Vídršperk a Jan Horský informovali o aktivitách sekce sběratelů a sekce filatelie a o vzájemné spolupráci

 

7)      Pan Boháč představil aktivity spojené s vydávání brožur k výročí jednotlivých sborů na okrese Liberec. Pan Maděra pozval přítomné na zahájení sezóny v muzeu ve Zbirohu (30.4.).

 

8)      Na příštím jednání ÚOR bude připravován další ročník soutěže kronikářů. Členové rady mají za úkol do příštího jednání navrhnout témata a zvážit svoji účast v hodnotící komisi.

 

Celé jednání uzavřel Jiří Pátek poděkováním všem účastníkům.

Zapsal: Mgr. Stanislav Bárta

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

Aktualizováno Čtvrtek, 18 Říjen 2012 08:50
 

plakat chp-2017