Domů » Reprezentace » Reprezentace dorostu v PS » Příprava dorosetenecké reprezentace pokračuje - doplněn videozáznam
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes124
mod_vvisit_counterVčera176
mod_vvisit_counterTento týden1211
mod_vvisit_counterMinulý týden1274
mod_vvisit_counterTento měsíc4905
mod_vvisit_counterMinulý měsíc7212
mod_vvisit_counterOd 25.9.20096035581
Příprava dorosetenecké reprezentace pokračuje - doplněn videozáznam Tisk
Úterý, 22 Březen 2011 13:58

Ostrava – Po necelém měsíci se sešel širší výběr dorostenecké reprezentace k další společné přípravě na hasičské stanici v Ostravě – Porubě.

Video ze soustředění můžete stahovat zde.

2. sraz repre dorostu

Sobotní program narušilo noční sněžení, takže dopolední rozcvička proběhla v tělocvičně. Místo tréninku štafet se musela celá skupina přestěhovat do atletického tunelu ve Vítkovicích a pilovaly se jednotlivé fáze běhu  na 100 metrů s překážkami. Jakmile počasí dovolilo, nezůstala bez povšimnutí ani věž, na níž se zdokonalovala hlavně technika lezení, a zálezu. Při večerní projekci si všichni připomenuli atmosféru prvního srazu a zavzpomínali, čím si všichni prošli.

Samozřejmě, tam jsou četné věci musíte mít na paměti o léčivých přípravcích. Můžete si koupit drogy z pohodlí své kanceláře. Co mohou zákazníci nakupovat na webu? Za posledních deset let se sortiment můžete získat na webu je skutečně široká. Některé léky se obvykle používají k léčbě různými typy bakteriálních infekcí, jako je zápal plic a infekcí hrdla. Rozhodně to není všechno. Už jste někdy slyšeli o co koupit Genericky Cialis? Je to účinná látka Sildenafil.

 

2. sraz repre dorostu

Nedělní počasí už bylo přívětivější, ale navzdory rannímu sluníčku si ještě paní zima užívala posledního dne vlády. Navzdory tomu se šlo opět na věže a pilovaly se starty, zápichy a zálezy. Došlo také na kolektivní disciplíny. Ve štafetě poběží první dva úseky střední dorost, s opřeným žebříkem o domeček, takže se trénoval náběh na domeček, starší dorostenci si odbyli svoji premiéru při hašení. A nutno říct, že se klukům nevedlo vůbec špatně.

2. sraz repre dorostu

Nejdůležitějším okamžikem byl ale kontrolní závod na stovce, po němž opět muselo dojít na nepříjemné zredukování výběru. Z původní čtyřiadvacítky bude pod hlavičkou repre týmu pokračovat už jen šestnáct dorostenců.

„Rozhodování bylo opět velice těžké“, řekl na závěr hlavní trenér Honza Vachata. „V této fázi už pokračují opravdu jen ti nejlepší a přesto do mistrovství budeme ještě muset dalších šest kluků vyřadit. Za ty tři týdny udělali všichni obrovské pokroky a na většině bylo vidět, že individuální přípravu vzali naprosto vážně. Pro ty, kteří dnes skončili, to ale neznamená, že zase uloží hadice do skříně. Kluci se nastartovali a většina z nich bude mít další možnost za rok, za dva. Všechny budeme nadále sledovat“, uzavírá Vachata.

2. sraz repre dorostu

Další soustředění proběhne 15. – 17. dubna opět v Ostravě, kde jsou v současné době jedny z ideálnějších podmínek na přípravu. Poděkování za podporu proto patří vedení HZS Moravskoslezského kraje stejně tak, jako HS Ostrava – Poruba.

 

Užší reprezentační tým tvoří:

Kategorie 17-18 let

Kudrna Šimon SDH Těškovice
Mládek Josef SDH Jablonec nad Jizerou
Paulíček Stanislav SDH Široký Důl
Bulín Michal SDH Žebnice
Kunovský František SDH Němetice
Vaculín Petr SDH Veselá

 

Kategorie 15-16 let

Bělský Dominik SDH Krouna
Krayzel Matěj SDH Těškovice
Lidmila Martin SDH Zbožnov
Vlček Tomáš SDH Lhenice
Vyvial Jan SDH Kozlovice
Weidinger Tomáš SDH Bludov

 

Kategorie 13-14 let

Feller Jaroslav SDH Hostomice
Šenk Vladimír
SDH Těškovice
Sroka Bohdan SDH Těškovice
Gášek Jan SDH Karolinka
Aktualizováno Čtvrtek, 31 Březen 2011 10:11
 
Banner

plakat chp-2017