Domů
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes229
mod_vvisit_counterVčera468
mod_vvisit_counterTento týden1479
mod_vvisit_counterMinulý týden2965
mod_vvisit_counterTento měsíc11883
mod_vvisit_counterMinulý měsíc11192
mod_vvisit_counterOd 25.9.20095845514
Společné jednání dobrovolných hasičů a profesionálních hasičů Tisk
Úterý, 07 Březen 2017 14:56

Společné jednání dobrovolných a profesionálních hasičů

7. března 2017 (Praha) – V dopoledních hodinách se v Hasičském domě v Praze na Vinohradech uskutečnilo společné jednání vedení Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska a vedení Generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru České republiky. Jednání se zúčastnili starosta SH ČMS Ing. Karel Richter a generální ředitel HZS ČR genmjr. Ing. Drahoslav Ryba, oba spolu se svými náměstky.

Přítomní shrnuli vzájemnou spolupráci za minulý rok, vzájemně si představili akce a činnost roku 2017 a projednali přípravu společných akcí v letošním roce – především Mistrovství ČR v požárním sportu profesionálních a dobrovolných hasičů a „hasičská olympiáda“ v rakouském Villachu.

Stěžejním bodem programu byla rekapitulace plnění vládního materiálu Řešení některých oblastí u jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí a spolků působících na úseku požární ochrany.

U příležitosti společného jednání vrcholných představitelů obou organizací bylo náměstkovi generálního ředitele HZS ČR brig. gen. Miloši Svobodovi předáno jedno z nejvyšších vyznamenání SH ČMS - řád sv. Floriána. To je výběrově udělováno právnickým a fyzickým osobám v České republice i zahraničí, kteří významnou měrou přispívají k rozvoji činnosti SH ČMS.

Aktualizováno Středa, 08 Březen 2017 09:04
 

plakat chp-2017