Domů
 

Najdete nás na Facebooku

FB-f-Logo  blue 144

Vzdělávání členů SH ČMS

 

LogoSHCMS-Akademik3

Hasičské čtení

HCproklik

Pivo REBEL - akce pro SDH

REBEL

toi-toi

toitoi

ALERION

alerion

Recyklujte s hasiči

www.RSH podzim

Gazza sport

gaza 1

Nadace ADRA

horizontalni logo adra barevne

Volejte s hasiči a UŠETŘÍTE

RSS

feed image

Statistika

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes282
mod_vvisit_counterVčera347
mod_vvisit_counterTento týden1297
mod_vvisit_counterMinulý týden2725
mod_vvisit_counterTento měsíc7925
mod_vvisit_counterMinulý měsíc8811
mod_vvisit_counterOd 25.9.20095748974
TZ Novinky v Kanceláři SH ČMS Tisk
Čtvrtek, 07 Leden 2016 13:45

Na přelom roku nastaly v Kanceláři SH ČMS změny na pracovních postech.

Koncem minulého roku nastoupila paní Jaroslava Čečrdlová jako tisková mluvčí sdružení. Můžete se na ní obracet s problematikou propagace akcí a informovanosti uvnitř i vně sdružení. Paní Helena Kolouchová posílila vnitro organizační úsek a bude se věnovat zejména přeregistraci (tedy změnám ve spolkovém rejstříku). Novou posilou kanceláře je také Michal Kolka, organizační pracovník pro oblast hasičského sportu, který bude mít ve své kompetenci požární sport, klasické disciplíny CTIF, celostátní soutěže, reprezentaci juniorů a žen, rozhodčí a další. Novou asistentkou starosty SH ČMS je Tereza Vosyková.

 

Jaroslavě Čečrdlové je 34 let, je z Kolešovic, vystudovala doktorské studium na FF UJEP, obor české dějiny. Je členkou SDH Kolešovice a jejím koníčkem je práce s mladými hasiči.  ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

 

Heleně Kolouchové je 33 let, je z Prahy, má střední odborné vzdělání, je členkou SDH Písnice a jejím koníčkem je chov morčat. ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

Michalu Kolkovi je 24 let, je z Prahy, vystudoval Management tělovýchovy a sportu na Vyšší odborné školy České unie sportu. Jeho domovským sborem je SDH Zličín a k jeho zálibám patří IT a sport. ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

Tereze Vosykové je 26 let, je z Kladna, vystudovala gymnázium, je členkou SDH Braník a k jejím zálibám patří jízda na koni a je velkou hokejovou fanynkou. ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

Aktualizováno Čtvrtek, 07 Leden 2016 14:32
 

plakat chp-2017